Meniu
Prekių krepšelis

WPC terasinės lentos

WPC terasinės lentos

WPC terasinės lentos su garantija iki 40 metų. Plačiausias kokybiškų WPC lentų pasirinkimas Lietuvoje su įvairiais paviršių raštais, bei daug populiarių ir natūralių spalvų.

Brand: NATURinFORM Kaina: 66,57 Eur m2
Tai Vokietijos gamintojo NATUR inFORM, klasikinio dizaino medžio kompozito (WPC) terasinės lentos, kurių paviršius švelniai frezuotas.  Aukščiausia medžio kompozito terasinių lentų slidumo klasė (R13) užtikrina neslidų bei saugų vaikščiojimą esant net ir šlapiam paviršiui. Šios W..
66.57€
Brand: NATURinFORM Kaina: 69,58 Eur m2
Tai Vokietijos gamintojo NATUR inFORM, klasikinio dizaino medžio kompozito terasinės lentos, kurių paviršius švelniai frezuotas.  R10 medžio kompozito terasinių lentų slidumo klasė užtikrina neslidų bei saugų vaikščiojimą esant net ir šlapiam paviršiui. Šios medžio..
66.89€
Brand: WOOD PLASTIC Kaina: 114,10 eur/m2
Tai originalaus dizaino ir modernaus stiliaus lentos terasoms. Lentų paviršius dekoruotas atkartojant egzotinės medienos paviršių ir struktūrą.  WPC terasinių lentų paviršius užtikrina neslidų bei saugų vaikščiojimą basomis taip pat, kaip ir su avalyne. FOREST terasinės lentos puikus pasir..
96.88€
Brand: NATURinFORM Kaina: 102,72 Eur m2
Vokietijos gamintojo NATUR inFORM medžio kompozito (WPC) terasinės lentos SMART, suprojektuotos terasoms, kurios montuojamos be jokio nuolydžio. Išgaubtos formos medžio kompozito terasinės lentos sudaro visas sąlygas vandeniui nutekėti į šonus, todėl sausoje terasoje Jūs galite atsipalaidu..
102.72€
Brand: WOOD PLASTIC Kaina: 122,57 eur/m2
Tai unikalios, natūralaus dizaino ir modernaus stiliaus, medžio kompozito (WPC) terasinės lentos margintu paviršiumi. Margumas dar labiau sustiprina natūralios medienos įspūdį ir suteikia išskirtinumo. WPC terasinių lentų paviršius dekoruotas atkartojant egzotinės medienos paviršių ir struktūrą, o p..
106.26€
Brand: WOOD PLASTIC Kaina: 122,26 eur/m2
Lentos terasoms RUSTIC - tai unikalus rievėto paviršiaus bei TOP profilio derinys. Profilis TOP vizualiai paslepia tarpus tarp medžio kompozito terasinių  lentų persidengdamas ir užtikrindamas, kad visos tvirtinimo detalės pilnai atliktų savo funkciją, tačiau nebūtų matomos. Šis profi..
106.26€
Brand: WOOD PLASTIC Kaina: 114,10 eur/m2
Medžio kompozito (WPC)  terasinės lentos STAR gaminamos banguotu paviršiumi. Bangelės lentų paviršiuje padidina saugumą vaikštant net ir šlapiu paviršiumi, todėl puikiai tinka šalia baseinų ar kitų drėgnų vietų. Medžio kompozito terasinės lentos STAR labiau atsparios chloruotam ir sūriam v..
96.89€
Brand: WOOD PLASTIC Kaina: 118.52 eur/m2
Medžio kompozito (WPC) terasinės lentos RUSTIC MAX, tai unikalus rievėto paviršiaus bei MAX profilio derinys.  Rievėtas paviršius puikiai atkartoja sendintos egzotinės medienos paviršių. Profilis MAX, kurio didesnis plotis suteiks WPC terasinėms lentoms dar prabangesnę išvaizdą.   Medži..
101.20€
Brand: WOOD PLASTIC Kaina: 122.57 eur/m2
Medžio kompozito (WPC) terasinės lentos NATUR PLUS, tai unikalus natūralaus medžio rašto paviršiaus bei PREMIUM profilio derinys.  Paviršius puikiai atkartoja sendintos  medienos raštą. Profilis PREMIUM užtikrina medžio kompozito terasinių lentų stabilumą ir tvirtumą.  ..
106.26€
Brand: WOOD PLASTIC Kaina: 118,52 eur/m2
Tai originalaus dizaino ir modernaus stiliaus medžio kompozito (WPC) terasinės lentos. Lentų paviršius dekoruotas atkartojant egzotinės medienos paviršių ir struktūrą.  WPC terasinių lentų paviršius užtikrina neslidų bei saugų vaikščiojimą basomis taip pat, kaip ir su avalyne. FOREST medžio kom..
101.17€
Brand: FIBERON Kaina: 122,0 Eur/m2
Jungtinių Amerikos Valstijų gamintojo FIBERON kompozito terasinės lentos Good Life turi privalumus, kurių negali pasiūlyti kiti gamintojai. Grūdėtas medžio kompozito terasinių lentų paviršius, dekoruotas natūralaus medžio raštu užtikrina, kad net ir šlapias paviršius bu..
99.00€
Brand: NATURinFORM Kaina: 106,73 Eur m2
Patikimumas ir elegancija, tai Vokietijos gamintojo NATUR inFORM, šiuolaikinio dizaino medžio kompozito terasinės lentos, kurių abi pusės dekoruotos skirtingai ir galima montuoti bet kuria pusia.  Aukšta medžio kompozito terasinių lentų slidumo klasė užtikrina neslidų bei saugų vaikšč..
106.72€
Brand: NATURinFORM Kaina: 146,30 EUR/m2
Vokietijos gamintojo NATUR inFORM medžio kompozito (WPC) terasinės lentos RESISTANT gaminamos naudojant naują technologiją, kurios dėka paviršius padengiamas polimerais. Šis WPC terasinių lentų paviršius yra struktūrizuotas ir šukuotas, todėl visiškai neslidus. Dėka naujos technologijos terasin..
133.41€
Brand: NATURinFORM Kaina: 126,48 Eur m2
Vokietijos gamintojo NATUR inFORM medžio kompozito terasinės lentos EXCLUSIVE, tai elegancijos įsikūnijimas. Lentos paviršius lygus ir švelnus. Trys pilkos spalvos suteikia medžio kompozito terasinėms lentoms natūralaus akmens išvaizdą, o 162 mm plotis labiau paryškins jūsų terasos iš..
118.93€
Brand: NATURinFORM Kaina: 162,03 Eur m2
Tai Vokietijos gamintojo NATUR inFORM WPC terasinės lentos, kurių lengvai banguotas paviršius dera prie įvairaus dizaino, suteikia galimybę sukurti kažką nauja ir nematyta.  WPC terasinių lentų, aukščiausia slidumo klasė (R13) užtikrina neslidų bei saugų vaikščiojimą. Šios medžio komp..
162.03€
Brand: NATURinFORM Kaina: 137,34 Eur m2
Tai Vokietijos gamintojo NATUR inFORM medžio kompozito lentos pagamintos siekiant išpildyti modernaus, tačiau kartu ir subtilaus, neatkreipiančio dėmesio stiliaus mylėtojų poreikius. Nuo šiol galite sukurti savo mėgstamą stilių ne tik namo viduje, tačiau ir terasoje. Šios medžio kompozito terasinės ..
134.93€
Brand: UPM ProFI Kaina: 128,48 Eur m2
Terasinės lentos „UPM ProFi Piazza PRO“  – tai: Komerciniam ir privačiam naudojimui 360° pilnai padengtas paviršius Atstumas 40 cm C/C Galimas greitesnis montavimas naudojant „Click System“ 25 metų garantija nuo spalvos išblukimo, dėmių atsiradimo, pelijimo ir struktūros..
118.93€
Brand: NATURinFORM Kaina: 255,88 Eur m2
Vokietijos gamintojo NATUR inFORM medžio kompozito terasinės lentos STRONG, pasižymi išskirtiniu tvirtumu ir stabilumu. Šios medžio kompozito terasinės lentos neturi šoninių išpjovų plieniniams laikikliams, todėl montuojamos per lentos viršų. Jos gali būti naudojamos kaip prieplaukų, laiptų ar ..
249.02€
Brand: MILLBOARD Kaina: 173,00 Eur/m2
Kompozito lentos Millboard Enhanced Grain plačiam naudojimui skirtos terasinės lentos. Šios mažai priežiūros reikalaujančios terasinės lentos pagamintos Anglijoje. Naudojant privačiame sektoriuje, gaminiams suteikiama garantija iki 25 metų. Kompozito terasinės lentos ..
118.93€
Brand: MILLBOARD Kaina: 178.00 Eur/m2
Kompozito lentos Millboard WEATHERED OAK plačiam naudojimui skirtos terasinės lentos. Šios mažai priežiūros reikalaujančios terasinės lentos pagamintos Anglijoje. Naudojant privačiame sektoriuje, gaminiams suteikiama garantija iki 25 metų. Kompozito terasinės lentos „..
118.93€
Brand: UPM ProFI Kaina: 116,20 Eur m2
„UPM ProFi Piazza ONE“ tai privačiam naudojimui skirtos terasinės lentos, kurios turi geriausią atsparumą dėmėms ir aukštą spalvų patvarumą net ir sudėtingoje aplinkoje. Terasinėse lentose yra 75% perdirbtų medžiagų. Šios mažai priežiūros reikalaujančios terasinės lentos pag..
118.93€
Brand: UPM ProFI Kaina: 98,1 Eur m2
Kompozito terasinės lentos „UPM ProFi DECK 150“  – tai: Skirta tik privačiam naudojimui Atstumas 40 cm C/C 10 metų garantija nuo spalvos išblukimo, dėmių atsiradimo, pelijimo ir struktūros vientisumui Pagaminta iš 75 % perdirbtų po vartojimo ir pramoninių Europos plas..
73.93€
Brand: NATURinFORM Kaina: 117,23 EUR/m2
Tai Vokietijos gamintojo NATUR inFORM Premium terasinės lentos, kurios išsiskiria savo unikaliu grūdėtu paviršiumi. WPC terasinių lentų slidumo klasė (R12) užtikrina neslidų bei saugų vaikščiojimą net ant šlapio paviršiaus. Tvirtumo ir natūralios medienos vaizdo derinys, kuris puikiai tink..
119.00€
Brand: TimberTech Kaina: 121.47 eur/m2
Inovatyvūs PRO Terrain kolekcijos atspalviai varijuoja nuo vienspalvio iki vidutiniškai margo ir  sukuria nesenstančią išvaizdą. Technologiškai sudėtingo gamybos proceso metu sukuriamas tvirtas medienos rašto paviršius, kuris slepia kasdienį nusidėvėjimą. Suprojektuokite savo lauko erdvėje ir&n..
108.00€
Brand: TimberTech Kaina: 146,80 eur/m2
Sukurkite išraiškingą stilių ir suteikite savo lauko erdvei charakterį su ryškiu ir elegantišku PRO Reserve kolekcijos spalvų deriniu. Terasos lentos paviršių apdirbant vieliniu šepečiu ir padengiant matiniu apvalkalu sukuriamas sendintos medienos raštas, kuris suteikia prabangos ir puikiai der..
122.27€
Brand: TimberTech Kaina: 173,55 eur/m2
Atraskite natūralų gamtos grožį su TimberTech® PRO® Legacy kolekcija, kurios spalvos yra unikalios, o kiekviena sumontuota terasa tampa vienetine dėl žmonių rankomis suformuotos terasos lentos paviršiaus. Technologiškai sudėtingo gamybos proceso metu sukuriamas tvirtas ..
156.00€
Brand: FIBERON Kaina: 137,04
Mėgaukitės ir atsipalaiduokite savo asmeninėje erdvėje ant Fiberon® Sanctuary terasos grindų. Gražus ir lengvai prižiūrimas „Sanctuary“ paviršius pasižymi ryškiomis, spalvomis su naujovišku „PermaTech®“ apvalkalo sluoksniu, kuris užtikrina puikų atsparumą dėmėms ir išblukimui. Lentų paviršius d..
140.00€
Brand: ExaDeck Kaina: 145,10 Eur/m2
Porceliano plytelės ExaDeck, tai terasų įrengimui skirta danga, nereikalaujanti sudėtingos priežiūros, nepaisant ar ji sumontuota verandoje, prie baseino ar terasoje prie namo. Šios terasų plytelės montuojamos kaip ir tradicinės WPC terasų lentos, todėl norintiems atsinaujinti ne..
180.00€
Rodoma nuo 1 iki 28 iš 28 (1 puslapių)

Pilnavidurės ir ilgaamžės WPC terasų lentos gaminamos iš ekologiškų ir perdirbamų medžiagų, naudojant HDPE plastiką ir UV spindulių stabilizatorius. Visi gaminiai yra sertifikuoti, išlaiko stabilesnius matmenis nei mediena, yra atsparūs aukštai temperatūrai vasarą bei dažnai besikeičiančioms oro sąlygoms žiemą. WPC lentos nesipašinuoja, nelūžinėja ir neskilinėja. Šių terasų lentų priežiūra yra gana paprasta – jas tereikia nuplauti vandens srove, muiluotu vandeniu arba specialiu skysčiu. BLOG straipsnyje sužinosite daugiau, kaip išsirinkti, jūsų projektui tinkamas, WPC terasines lentas skaityti čia

Medžio ir plastiko kompozito (WPC) terasinės lentos

Ar jums patinka išeiti į balkoną ar terasą, visada kai tik leidžia oras? Ar norite terasoje ar balkone vaikščioti basomis? Nepatinka arba neturite laiko kiekvieną pavasarį kelias dienas šlifuoti, dažyti ir taisyti savo terasą ar balkono grindis? Šiuo atveju WPC lentos jums puikiausia tinka. Mes jums paaiškinsime, kas yra WPC ir kokie jų privalumai bei savybės.

Medžio ir plastiko kompozitas (angl. Wood Plastic Composite WPC), o kalbant paprasčiau, plastiko ir medienos mišinio. WPC dabar naudojama ne tik vidaus grindų lentoms, bet ir sodo baldams, fasadams, o plačiausiai naudojama lauko terasų statybai.
Kompozito lentų gamybai, gamintojai dažnai naudoja polipropileną (PP), polietileną (PE) arba abiejų plastikų mišinį. Į plastiką dedama medienos miltų arba medienos pluošto, o medienos dalis, priklausomai nuo gamintojo, svyruoja nuo 50 iki 70%. tačiau lentų kokybę lemia ne medienos kiekis.
Kita santrumpa dažnai naudojama kalbant apie WPC - BPC. Tai reiškia „Bamboo Plastic Composites“ ir čia vietoj medžio, apdorojamas bambukas. Šios medžiagos savybės panašios į WPC, o maišymo santykiai taip pat yra panašūs.
Koekstrūzinės terasų lentos yra gana naujas produktas. Lentų paviršius padengtas plastikiniu sluoksniu, kuris suteikia lentai apsaugą nuo nusidėvėjimo, įbrėžimų ir dėmių, tokia lenta yra dar mažiau jautri drėgmei.

Nors pagaminti medžio ir plastiko mišinį pavyko dar 1960 m. Italijoje, tačiau  kompozitinės terasinės lentos sparčiai populiarėti pasaulyje pradėjo maždaug 1990 metais. Tai ganėtinai jauna technologija kalbant apie statybų sektorių, tačiau viena iš sparčiausiai augančių ir besivystančių.

Kompozito terasinės lentos gaminamos iš medžio ir skirtingų rūšių plastiko arba tik iš skirtingų rūšių plastiko. Medienos ir plastiko santykis gali būti įvairus  kartu su kitomis medžiagomis (dažai, klijai, UV stabilizatoriai). Naudojamos žaliavos yra viena iš svarbiausių, kokybę lemiančių sudedamųjų dalių.

wpc terasines lentos

Augant žmonių pragyvenimo lygiui, o kartu ir užimtumui, visi norime gyventi kokybiškiau, mažiau laiko praleisti beprasmiams darbams. Turėdami laisvą valandėlę stengiamės ją išnaudoti maksimaliai efektyviai ir skirti savo mylimai veiklai. Tai viena iš kelių priežasčių, kuri lėmė tokį spartų šių gaminių paplitimą ir populiarumą visame išsivysčiusiame pasaulyje.

Terasinių lentų privalumai

Nenorite plytelėmis išklijuoti lauko teritoriją, pavyzdžiui, terasą ar balkoną? Tada dažniausias pasirinkimas WPC lentos arba lentos iš spygliuočių, kietmedžių ir termo medienos. Medžio ir plastiko kompozito produktai pasižymi teigiamomis dviejų medžiagų savybėmis: plastiko ir medžio, būtent tai daro lentą visapusišku lyderiu.
Teigiamas šių lentų faktas yra tas, kad jos tarnauja taip pat ilgai, kaip ir kietmedžio ar termo medienos lentos, tačiau juos daug lengviau ir pigiau prižiūrėti. Terasos lentos nėra glazūruotos, alyvuotos ar paviršutiniškai dažytos. Kompozito lentų valymas ir priežiūra yra lengvesnė nei natūralios medienos terasa. WPC Lentų plovimui pakanka švaraus arba muiluoto vandens arba šiek tiek ploviklio. 
Kitas svarbus medžio ir plastiko mišinio lentų privalumas – labai mažas drėgmės įgeriamumas. Tai reiškia, kad nereikia bijoti, jog terasinės lentos deformuosis, ar įmirks. WPC lentos gali šiek tiek plėstis ir vėl trauktis svyruojant temperatūrai, tačiau nepalyginamai mažiau nei natūrali mediena. 
Nenuginčijamas privalumas ir tai, kad šio tipo lentų paviršius yra atsparus slydimui, todėl galite nedvejodami vaikščioti basomis kojomis net ir ant šlapios dangos.
WPC terasos lentų išvaizda yra labai įvairi. Kai kurie gamintojai šiurkština paviršių, todėl dirbtinės lentos atrodo lyg medinės. Kiti gamintojai siūlo lentas, kurios yra lygios, gofruotos arba grūdėtos. Spalvų pasirinkimas yra labai platus, galite rinktis tarp skirtingų rudos, šviesiai ar tamsiai pilkos ir kitų atspalvių. Kai kurie gamintojai siūlo natūralias spalvas ir šios lentos paprastai būna aukštesnės klasės ir brangesnės.

Kalbant apie kokybiškai pagamintas terasines lentas galima išskirti šiuos svarbiausius jų privalumus:

 • Mažai priežiūros reikalaujanti danga (plovimas švariu arba muiluotu vandeniu, taip pat specialiu, būtent tam gaminiui pritaikytu skysčiu);
 • Nereikia dažyti ar perdažyti;
 • Ekologiška, perdirbama, draugiška gamtai ir žmogui;
 • Medžio kompozito lentų naudojimas mažina medienos poreikį, o tai ypatingai svarbu kalbant apie egzotinės medienos plotų išsaugojimą;
 • Patvarumas ir ilgaamžiškumas (terasa gali būti naudojama iki 3 kartų ilgiau nei įprastos mdienos terasa);
 • Saugi naudojimui (nesipašinuoja ir yra neslidi);
 • Nekenkia jūsų sveikatai. Pagaminta iš ekologiškų žaliavų, be cheminių priemonių, naudojamų natūralios medienos apsaugai nuo puvinių, grybų ir kitų kenkėjų.
 • Stabili (nesikraipo ir nekeičia formos bei matmenų esant bet kokioms oro sąlygoms);
 • Terasines lentas galima pagaminti išskirtinai plačias – iki 244 mm ir išskirtinai ilgas – iki 13,0 m.
 • Lentų struktūra įgalina montuotoją formuoti įvairius kampus bei pusapvalias formas;
 • Galimas montavimas bet kokiomis oro sąlygomis;
 • Galima surasti bet kokiam eksterjero stiliui tinkančias terasines lentas;
 • Platus spalvų pasirinkimas suteikia galimybę WPC lentas derinti net ir prie natūralių medžiagų, tokių kaip akmuo ar medis;
 • Lauko terasą galima pilnai išmontuoti visiškai nepažeidžiant terasinių lentų ir sumontuoti darsyk, naudojant tas pačias tvirtinimo medžiagas;
 • Dvipuses terasines lentas galima panaudoti bet kuria patinkančia puse, o esant poreikiui tiesiog apversti ir turėti naują terasinių lentų raštą;
 • Specialiai pritaikytas WPC terasines lentas galima montuoti visiškai be nuolydžio, tai daugeliu atvejų palengvina terasos projektavimą ir suteikia daugiau galimybių išskirtiniams sprendimams bei dizainui;
 • WPC terasines lentas galima rinktis su išskirtiniais paviršiais, atkartojančiais natūralios, šukuotos ar degintos medienos raštą;
 • Specialūs terasinių lentų profiliai suteikia galimybę sumontuoti terasos grindis visiškai paslepiant tvirtinimo elementus ir išlaikant reikiamus tarpelius tarp terasos lentų;
 • Specialiai pritaikytos kompozito terasinės lentos gali būti naudojamos net ir chloruotame vandenyje prie baseinų, lieptams ar kitose šlapiose vietose;
 • Pakelia namo vertę;
 • Atrodo stilingai ir tvarkingai visą naudojimo laiką;

Kompozito terasinių lentų trūkumai

Ten, kur yra privalumų, yra ir tam tikrų trūkumų, o tiksliau – silpnų vietų. Vienas iš jų – tuščiaviduris kompozitas yra mažiau atsparus lūžimui nei medinės lentos, todėl gamintojai šį trūkumą kompensuoja specialiais profiliais arba didesniu lentų storiu. Priklausomai nuo spalvos ir terasinių lentų kokybės WPC lentos gali įkaisti stiprioje saulės šviesoje, todėl ypatingai karštomis dienomis, ant tamsios spalvos terasos, vaikščioti basomis ne visada malonu.
Kalbant apie kokybiškas WPC terasos lentas, trūkumų nėra daug. Kaip pagrindinius galima išskirit šiuos:

 • Nėra galimybės pakeisti terasos spalvą ją perdažant;
 • Didesnė pradinė terasos įrengimo kaina, lyginant su ekonominės klasės natūralia mediena;
 • Mažiau jaučiamas natūralios medienos pojūtis;
 • Sunkesnė už medieną, todėl didina transportavimo kainą;

Kaip atskirti nekokybiškus produktus?

  terasines lentos atsiliepimai

Nekokybiškoms terasinėms lentoms būdinga:

 • Jos skilinėja;
 • Blunka arba keičia spalvą, marguoja, atsiranda įvairios dėmės;
 • Nuo terasinių lentų nenuvalomas arba sunkiai valomas purvas, samanos, pelėsiai ir kiti nešvarumai;
 • Greitai nusidėvi;
 • Įgeria drėgmę, todėl žiemą yra gadinamos šalčio;
 • Neturi kokybės, slidumo, ekologijos ir kitų sertifikatų;
 • Komplekte neturi visų montavimui reikalingų tvirtinimo elementų, todėl didina terasos montavimo kąštus bei trumpėja terasos tarnavimo trukmė;
 • Neturi kilmės dokumentų, neatskleidžiamas konkretus gamintojas;
 • Gaminiams suteikiamos dalinai, trumpalaikės iki 2 m. arba visiškai nesuteikiamos garantijos;

Pagrindiniai kokybiškų terasos lentų požymiai:

Kokybiškos WPC terasines lentos 

Perpjovus skersai WPC lentą ji yra vientisa ir nesimato vidinių skilimų, plyšimų ar kitokių trūkimų;    

 • Nesisluoksniuoja ir nėra gamybos metu susidariusių oro burbulų;  Pagaminta iš vientisos medžiagos ir nėra matomų išorinių defektų;
 • Turi kokybės, ekologiško ir perdirbamo produkto, slidumo klasės sertifikatus;
 • Pardavėjas nurodo konkretų gamintoją ir produkto kilmės šalį;  
 • Gamintojas atstovaujamas oficialaus atstovo mūsų šalyje;
 • Pjaunant wpc lentas nėra juntamas svylančio plastiko kvapas;                                                                                                    

Intensyviam naudojimui bei įrengiant viešąsias erdves, terasinėms lentoms ir konstrukcinėms medžiagoms yra keliami daug aukštesni reikalavimai ir standartai, todėl tokiuose projektuose, paprastai naudojamos pilnavidurės  terasinės lentos.

Verta paminėti, kad pilnavidurės WPC terasinės lentos yra ilgaamžiškesnės ir visas gerąsias savybes išlaiko ilgesnį laiką.

wpc terasines lentos

Renkantis WPC lentas ir skaitant jų aprašymus, daugeliu atvejų pastebėsite, jog informacija apie produkto gerąsias savybes pateikta labai panašiai. Patarimas - kiekvienu atveju  papildomai pasidomėkite apie produkto gamintoją, kilmės šalį, komplektuojamus tvirtinimo elementus, suteikiamą garantiją.

VISADA prekę apžiūrėkite gyvai, įvertinkite ją liečiant, su specialistu pasikonsultuokite, gaukite tikslius atsakymus į visus terasos montavimo, naudojamų medžiagų, klausimus. BŪTINA atsižvelgti  į  gamintoją, produkto kokybę pagrindžiančius dokumentus.

WPC terasinių lentų kaina priklauso nuo:

 • naudojamų medžiagų kokybės ir jų ilgaamžiškumo
 • gaminių atsparumo UV spinduliams
 • naudojamo plastiko ir jo mišinių kokybės
 • naudojamos kompozito terasinių lentų gamybos technologijos
 • paviršiaus dizaino ir rašto sudėtingumo
 • spalvų pasirinkimo, spalvos natūralumo ir jos ilgaamžiškumo
 • transportavimo, sandėliavimo ir kitų kaštų


Ar medžiaga tvari?
Į šį klausimą galima atsakyti taip. Dažnai naudojami medienos miltai arba pjuvenos, kurie yra medienos pramonės atliekos, todėl gaminant WPC nereikia kirsti papildomų medžių. Terasos įrengimas yra ilgalaikis ir nereikalaujantis sudėtingos priežiūros ir finansų. 
Be to, dažnu atveju WPC yra 100 procentų perdirbama.