Meniu
Prekių krepšelis

WPC terasinės lentos

Medžio kompozito (WPC) terasinės lentos

Pilnavidurės, ilgaamžės medžio kompozito (WPC) terasinės lentos su garantija iki 30 metų. Plačiausias kokybiškų WPC terasinių lentų pasirinkimas Lietuvoje su įvairiais paviršių raštais, bei daug  populiarių spalvų. 

WPC Terasinės lentos gaminamos iš ekologiškų ir perdirbamų medžiagų. Visi gaminiai išlaiko stabilius matmenis, yra  atsparūs aukštai temperatūrai vasarą bei dažnai besikeičiančioms oro sąlygoms žiemą. WPC terasinės lentos nesipašinuoja, nelūžinėja ir neskilinėja. Tokių WPC terasų priežiūra yra gana paprasta – jas tereikia nuplauti muiluotu vandeniu arba specialiu skysčiu.

Brand: NATURinFORM Kaina: 66,57 Eur m2
Tai Vokietijos gamintojo NATUR inFORM, klasikinio dizaino medžio kompozito (WPC) terasinės lentos, kurių paviršius švelniai frezuotas.  Aukščiausia medžio kompozito terasinių lentų slidumo klasė (R13) užtikrina neslidų bei saugų vaikščiojimą esant net ir šlapiam paviršiui. Šios W..
66.57€
Brand: NATURinFORM Kaina: 66,89 Eur m2
Tai Vokietijos gamintojo NATUR inFORM, klasikinio dizaino medžio kompozito terasinės lentos, kurių paviršius švelniai frezuotas.  R10 medžio kompozito terasinių lentų slidumo klasė užtikrina neslidų bei saugų vaikščiojimą esant net ir šlapiam paviršiui. Šios medžio..
66.89€
Brand: WOOD PLASTIC Čekija Kaina: 96,88 Eur m2
Tai originalaus dizaino ir modernaus stiliaus medžio kompozito (WPC) terasinės lentos. Lentų paviršius dekoruotas atkartojant egzotinės medienos paviršių ir struktūrą.  WPC terasinių lentų paviršius užtikrina neslidų bei saugų vaikščiojimą basomis taip pat, kaip ir su avalyne. FOREST teras..
96.88€
Brand: NATURinFORM Kaina: 102,72 Eur m2
Vokietijos gamintojo NATUR inFORM medžio kompozito (WPC) terasinės lentos SMART, suprojektuotos terasoms, kurios montuojamos be jokio nuolydžio. Išgaubtos formos medžio kompozito terasinės lentos sudaro visas sąlygas vandeniui nutekėti į šonus, todėl sausoje terasoje Jūs galite atsipalaidu..
102.72€
Brand: WOOD PLASTIC Čekija Kaina: 106,26 Eur m2
Tai unikalios, natūralaus dizaino ir modernaus stiliaus, medžio kompozito (WPC) terasinės lentos margintu paviršiumi. Margumas dar labiau sustiprina natūralios medienos įspūdį ir suteikia išskirtinumo. WPC terasinių lentų paviršius dekoruotas atkartojant egzotinės medienos paviršių ir struktūrą, o p..
106.26€
Brand: WOOD PLASTIC Čekija Kaina: 106,26 Eur m2
Medžio kompozito (WPC) terasinės lentos RUSTIC - tai unikalus rievėto paviršiaus bei TOP profilio derinys. Profilis TOP vizualiai paslepia tarpus tarp medžio kompozito terasinių  lentų persidengdamas ir užtikrindamas, kad visos tvirtinimo detalės pilnai atliktų savo funkciją, tačiau n..
106.26€
Brand: WOOD PLASTIC Čekija Kaina: 96,89 Eur m2
Medžio kompozito (WPC)  terasinės lentos STAR gaminamos banguotu paviršiumi. Bangelės lentų paviršiuje padidina saugumą vaikštant net ir šlapiu paviršiumi, todėl puikiai tinka šalia baseinų ar kitų drėgnų vietų. Medžio kompozito terasinės lentos STAR labiau atsparios chloruotam ir sūriam v..
96.89€
Brand: WOOD PLASTIC Čekija Kaina: 101.20 Eur m2
Medžio kompozito (WPC) terasinės lentos RUSTIC MAX, tai unikalus rievėto paviršiaus bei MAX profilio derinys.  Rievėtas paviršius puikiai atkartoja sendintos egzotinės medienos paviršių. Profilis MAX, kurio didesnis plotis suteiks WPC terasinėms lentoms dar prabangesnę išvaizdą.   Medži..
101.20€
Brand: WOOD PLASTIC Čekija Kaina: 106.26 Eur m2
Medžio kompozito (WPC) terasinės lentos NATUR PLUS, tai unikalus natūralaus medžio rašto paviršiaus bei PREMIUM profilio derinys.  Paviršius puikiai atkartoja sendintos  medienos raštą. Profilis PREMIUM užtikrina medžio kompozito terasinių lentų stabilumą ir tvirtumą.  ..
106.26€
Brand: WOOD PLASTIC Čekija Kaina: 101,17 Eur m2
Tai originalaus dizaino ir modernaus stiliaus medžio kompozito (WPC) terasinės lentos. Lentų paviršius dekoruotas atkartojant egzotinės medienos paviršių ir struktūrą.  WPC terasinių lentų paviršius užtikrina neslidų bei saugų vaikščiojimą basomis taip pat, kaip ir su avalyne. FOREST medžio kom..
101.17€
Brand: FIBERON JAV Kaina: 106,0 Eur/m2
Jungtinių Amerikos Valstijų gamintojo FIBERON medžio kompozito terasinės lentos Good Life siūlo privalumus, kurių negali pasiūlyti kiti gamintojai. Grūdėtas medžio kompozito terasinių lentų paviršius, dekoruotas natūralaus medžio raštu užtikrina, kad net ir šlapias paviršius..
99.00€
Brand: NATURinFORM Kaina: 106,73 Eur m2
Patikimumas ir elegancija, tai Vokietijos gamintojo NATUR inFORM, šiuolaikinio dizaino medžio kompozito terasinės lentos, kurių abi pusės dekoruotos skirtingai ir galima montuoti bet kuria pusia.  Aukšta medžio kompozito terasinių lentų slidumo klasė užtikrina neslidų bei saugų vaikšč..
106.72€
Brand: NATURinFORM Kaina: 126,64 Eur m2
Vokietijos gamintojo NATUR inFORM medžio kompozito terasinės lentos RATIONAL pasižymi išskirtinai dideliu pločiu, tuo pačiu išlikdamos stabiliomis ir tvirtomis. Dėl savo išskirtinių parametrų, medžio kompozito lentos puikiai tinka atvirų ir didelių plotų dengimui. Jos gali būti montu..
126.64€
Brand: NATURinFORM Kaina: 133,40 EUR/m2
Vokietijos gamintojo NATUR inFORM medžio kompozito (WPC) terasinės lentos RESISTANT gaminamos naudojant naują technologiją, kurios dėka paviršius padengiamas polimerais. Šis WPC terasinių lentų paviršius yra struktūrizuotas ir šukuotas, todėl visiškai neslidus. Dėka naujos technologijos terasin..
133.41€
Brand: NATURinFORM Kaina: 118,93 Eur m2
Vokietijos gamintojo NATUR inFORM medžio kompozito terasinės lentos EXCLUSIVE, tai elegancijos įsikūnijimas. Lentos paviršius lygus ir švelnus. Trys pilkos spalvos suteikia medžio kompozito terasinėms lentoms natūralaus akmens išvaizdą, o 162 mm plotis labiau paryškins jūsų terasos iš..
118.93€
Brand: NATURinFORM Kaina: 117,81 Eur m2
Tai Vokietijos gamintojo NATUR inFORM WPC terasinės lentos, kurių lengvai banguotas paviršius dera prie įvairaus dizaino, suteikia galimybę sukurti kažką nauja ir nematyta.  WPC terasinių lentų slidumo klasė (R11) užtikrina neslidų bei saugų vaikščiojimą. Šios medžio kompozito terasin..
117.81€
Brand: NATURinFORM Kaina: 134,93 Eur m2
Tai Vokietijos gamintojo NATUR inFORM medžio kompozito lentos pagamintos siekiant išpildyti modernaus, tačiau kartu ir subtilaus, neatkreipiančio dėmesio stiliaus mylėtojų poreikius. Nuo šiol galite sukurti savo mėgstamą stilių ne tik namo viduje, tačiau ir terasoje. Šios medžio kompozito terasinės ..
134.93€
Brand: NATURinFORM Kaina: 249,02 Eur m2
Vokietijos gamintojo NATUR inFORM medžio kompozito terasinės lentos STRONG, pasižymi išskirtiniu tvirtumu ir stabilumu. Šios medžio kompozito terasinės lentos neturi šoninių išpjovų plieniniams laikikliams, todėl montuojamos per lentos viršų. Jos gali būti naudojamos kaip prieplaukų, laiptų ar ..
249.02€
Brand: NATURinFORM Kaina: 119 EUR/m2
Tai Vokietijos gamintojo NATUR inFORM WPC terasinės lentos, kurios išsiskiria savo unikaliu grūdėtu paviršiumi. WPC terasinių lentų slidumo klasė (R12) užtikrina neslidų bei saugų vaikščiojimą net ant šlapio paviršiaus. Tvirtumo ir natūralios medienos vaizdo derinys, kuris puikiai tinka in..
119.00€
Rodoma nuo 1 iki 20 iš 20 (1 puslapių)

Medžio plastiko kompozito (WPC) terasinės lentos

Nors pagaminti medžio ir plastiko mišinį pavyko dar 1960 m. Italijoje, tačiau  WPC terasinės lentos sparčiai populiarėti pasaulyje pradėjo maždaug 1990 m. Tai ganėtinai jauna technologija kalbant apie statybų sektorių, tačiau viena iš sparčiausiai augančių ir besivystančių.

Medžio kompozito terasinės lentos gaminamos iš medžio ir skirtingų rūšių plastiko. Santykis gali būti nuo 30/70 iki 70/30 procentų medienos ir plastiko kartu su kitomis medžiagomis (dažai, klijai). Naudojamos žaliavos yra viena iš svarbiausių, kokybę lemiančių sudedamųjų dalių.

Augant žmonių pragyvenimo lygiui, o kartu ir užimtumui, visi norime gyventi kokybiškiau, mažiau laiko praleisti beprasmiams darbams. Turėdami laisvą valandėlę stengiamės ją išnaudoti maksimaliai efektyviai ir skirti savo mylimai veiklai. Tai viena iš kelių priežasčių, kuri lėmė tokį spartų šių gaminių paplitimą ir populiarumą visame išsivysčiusiame pasaulyje.

Medžio Kompozito (WPC) Terasinių Lentų Privalumai

Kalbant apie kokybiškai pagamintas wpc terasines lentas galima išskirti šiuos svarbiausius jų privalumus:

 • Mažai priežiūros reikalaujanti danga (plovimas švariu arba muiluotu vandeniu, taip pat specialiu, būtent tam gaminiui pritaikytu skysčiu);
 • Nereikia dažyti ar perdažyti;
 • Ekologiška, perdirbama, draugiška gamtai ir žmogui;
 • WPC lentų naudojimas mažina medienos poreikį, o tai ypatingai svarbu kalbant apie egzotinės medienos plotų išsaugojimą;
 • Patvarumas ir ilgaamžiškumas (WPC terasa gali būti naudojama iki 3 kartų ilgiau nei įprastos mdienos terasa);
 • Saugi naudojimui (nesipašinuoja ir yra neslidi);
 • Nekenkia jūsų sveikatai. Pagaminta iš ekologiškų žaliavų, be cheminių priemonių, naudojamų natūralios medienos apsaugai nuo puvinių, grybų ir kitų kenkėjų.
 • Stabili (nesikraipo ir nekeičia formos bei matmenų esant bet kokioms oro sąlygoms);
 • Terasines lentas galima pagaminti išskirtinai plačias – iki 244 mm ir išskirtinai ilgas – iki 13,0 m.
 • WPC lentų struktūra įgalina montuotoją formuoti įvairius kampus bei pusapvalias formas;
 • Galimas montavimas bet kokiomis oro sąlygomis;
 • Galima surasti bet kokiam eksterjero stiliui tinkančias terasines lentas;
 • Platus spalvų pasirinkimas suteikia galimybę WPC lentas derinti net ir prie natūralių medžiagų, tokių kaip akmuo ar medis;
 • Lauko terasą galima pilnai išmontuoti visiškai nepažeidžiant terasinių lentų ir sumontuoti darsyk, naudojant tas pačias tvirtinimo medžiagas;
 • Dvipuses terasines lentas galima panaudoti bet kuria patinkančia puse, o esant poreikiui tiesiog apversti ir turėti naują terasinių lentų raštą;
 • Specialiai pritaikytas WPC terasines lentas galima montuoti visiškai be nuolydžio, tai daugeliu atvejų palengvina terasos projektavimą ir suteikia daugiau galimybių išskirtiniams sprendimams bei dizainui;
 • WPC terasines lentas galima rinktis su išskirtiniais paviršiais, atkartojančiais natūralios, šukuotos ar degintos medinos raštą;
 • Specialūs terasinių lentų profiliai suteikia galimybę sumontuoti terasos grindis visiškai paslepiant tvirtinimo elementus ir išlaikant reikiamus tarpelius tarp terasos lentų;
 • Specialiai pritaikytos WPC terasinės lentos gali būti naudojamos net ir chloruotame vandenyje prie baseinų, lieptams ar kitose šlapiose vietose;
 • Pakelia namo vertę;
 • Atrodo stilingai ir tvarkingai visą naudojimo laiką;

 

Medžio Kompozito (WPC) Terasinių Lentų Trūkumai

Kalbant apie kokybiškas WPC terasines lentas, trūkumų nėra daug. Kaip pagrindinius galima išskirit šiuos trūkumus:

 • Nėra galimybės pakeisti terasos spalvą ją perdažant;
 • Didesnė pradinė terasos įrengimo kaina, lyginant su ekonominės klasės natūralia mediena;
 • Mažiau jaučiamas natūralios medienos pojūtis;
 • Sunkesnė už medieną, todėl didina transportavimo kainą;

 

Kaip Atskirti Kokybiškas WPC Terasines Lentas

  

Nekokybiškoms WPC terasinėms lentoms būdinga

 • Jos skilinėja;
 • Blunka arba keičia spalvą, marguoja, atsiranda įvairios dėmės;
 • Nuo WPC lentų nenuvalomas arba sunkiai valomas purvas, samanos, pelėsiai ir kiti nešvarumai;
 • Greitai nusidėvi;
 • Įgeria drėgmę, todėl žiemą yra gadinamos šalčio;
 • Neturi kokybės, slidumo, ekologijos ir kitų sertifikatų;
 • Komplekte neturi visų montavimui reikalingų tvirtinimo elementų, todėl didina terasos montavimo kąštus bei trumpėja terasos tarnavimo trukmė;
 • Neturi kilmės dokumentų, neatskleidžiamas konkretus gamintojas;
 • Gaminiams suteikiamos dalinai, trumpalaikės iki 2 m. arba visiškai nesuteikiamos garantijos;

 

Pagrindiniai Kokybiškų WPC Terasinių Lentų Požymiai

Kokybiška WPC terasinė lenta Perpjovus skersai WPC lentą ji yra vientisa ir nesimato vidinių skilimų, plyšimų ar kitokių trūkimų;    

 • Nesisluoksniuoja ir nėra gamybos metu susidariusių oro burbulų;  Pagaminta iš vientisos medžiagos ir nėra matomų išorinių defektų;
 • Turi kokybės, ekologiško ir perdirbamo produkto, slidumo klasės sertifikatus;
 • Pardavėjas nurodo konkretų gamintoją ir produkto kilmės šalį;  
 • Gamintojas atstovaujamas oficialaus atstovo mūsų šalyje;
 • Pjaunant wpc lentas nėra juntamas svylančio plastiko kvapas;                                                                                                    

Intensyviam naudojimui, įrengiant viešąsias erdves, terasinėms lentoms bei konstrukcinėms medžiagoms yra keliami daug aukštesni reikalavimai ir standartai, todėl paprastai naudojamos pilnavidurės  terasinės lentos.

Verta paminėti,  kad pilnavidurės WPC terasinės lentos yra ilgaamžiškesnės ir visas gerąsias savybes išlaiko ilgesnį laiką.

Renkantis medžio kompozito terasines lentas ir skaitant jų aprašymus, daugeliu atvejų pastebėsite, jog informacija apie produkto gerąsias savybes pateikta labai panašiai. Patarimas - kiekvienu atveju  papildomai pasidomėkite apie produkto gamintoją, kilmės šalį, komplektuojamus tvirtinimo elementus, suteikiamą garantiją.

VISADA prekę apžiūrėkite gyvai, įvertinkite ją liečiant, su specialistu pasikonsultuokite, gaukite tikslius atsakymus į visus terasos montavimo, naudojamų medžiagų, klausimus . BŪTINA atsižvelgti  į  gamintoją, produkto kokybę pagrindžiančius dokumentus.