Meniu
Prekių krepšelis

Terasos įrengimas

Kaip išsirinkti terasos rangovą

wpc terasos irengimas

Svarbu surasti tinkamą rangovą, kuris padėtų jums įsirengti jūsų namų terasą. Štai keletas patarimų, padėsiančių pasirinkti sau tinkamą.

Norint būti tikram, kad sumokėti pinigai į medžiagas ir paslaugas bus verti gauto rezultato , svarbu rasti tinkamą rangovą, kuris padėtų sukurti jūsų geidžiamą terasą. Terasos montuotojo pasirinkimas, tai procesas, kuris  užima daug laiko. panašiai kaip ieškant patikimo, kvalifikuoto specialisto, kuris atliktų bet kokias kitas su namais susijusias paslaugas, pvz., kraštovaizdžio tvarkymą ar stogo dengimą. Procesas panašus, tačiau yra keletas skirtumų, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis rangovą, kuris statys jūsų WPC terasą.

Jei nusprendėte kompozito terasą įsirengti naudojant „Terasa.lt“ medžiagas, rekomenduojame rinktis ir „Terasa.lt“ partnerius montavimui, kurie padės išspręsti dalį galvos skausmų susijusių su patikimo specialisto paieška. „Terasa.lt“ terasų statytojai yra apmokyti ir išmanantys „Terasa.lt“ produktus bei montavimo praktiką ir paprastai suteikia garantijas darbams iki 5 metų.

Jei planuojate pasamdyti ką nors kitą, kad jis pastatytų jūsų lauko terasą, čia pateikiami keli geriausios praktikos pavyzdžiai, kurių reikia nepamiršti, kad galėtumėte pasirinkti tinkamą specialistą.

Suplanuokite savo ilgaamžę terasą prie namo arba visiškai atskirą poilsio oazę

Kiekvienas geras projektas prasideda nuo plano. Turėdami idėją apie norimą terasos stilių ir struktūrą, galite susiaurinti ir sukonkretinti pasirinkimą. Turėdami savo lauko terasos viziją, galite ieškoti rangovų, turinčių patirties įrengiant panašaus stilius terasas.

Be to, kvalifikuotas specialistas gali pasakyti, kokį rezultatą įmanoma pasiekti su jūsų biudžetu. Patars, kaip turimą biudžetą išnaudoti maksimaliai kryptingai, kad būtų pasiekta daugiausiai tikslų atsižvelgiant į jūsų  kiemo ypatybes. Kvalifikuoti specialistai gali pateikti daugiau pasirinkimo galimybių ir alternatyvių sprendimų, kaip terasą įsirengti, kad ji būtų praktiška, patogi ir jums patiktų daugelį metų.

wpc terasos irengimas

Keletas klausimų, į kuriuos reikia atsakyti planuojant savo WPC terasą:

  • Koks jūsų planuojamas biudžetas?
  • Kokios medžiagos jums labiau patinka: mediena ar kompozitas?
  • Kokio stiliaus terasai teikiate pirmenybę?
  • Norite paprasto ir labiau tradicinio terasos rašto ar įmantraus lentų paviršiaus?
  • Ar norite kelių lygių, gal nepriklausomos ir atskirtos nuo namo terasos? O gal tai bus paprasta konstrukcija, prijungta prie jūsų namo sienos?
  • Ar jūsų planuojamai terasai reikės laiptų ar stogo?
  • Ar norite integruoto apšvietimo?
  • Ar norite, kad jūsų poilsio zonoje būtų įrengtos papildomos funkcijos, pvz., laužavietė ar įmontuoti suolai? Arba jūsų terasos grindys apsups baseiną ir būtina atsižvelgti į bendrą erdvę?

Rekomendacijos terasos rangovui

Jei turite draugą ar kaimyną kuris jau įsirengė terasą ir su kuriuo puikiai beėdraujate, paprašykite jo rekomendacijų dėl rangovo, kuris pastatė jų terasą. Pasirinkdami terasos rangovą su rekomendacijomis, geriau žinosite viso proceso eigą, kurią taiko konkretus montuotojas ir tai paprastai palengvina sprendimo priėmimo procesą  ir supratimą ar montuotojai gali būti tinkami jūsų projektui. Taip pat galite naudotis „Terasa.lt“ rekomenduojamais montuotojais, kurie turi patirties dirbant su kompozicinėmis terasomis. Žinodami, kad rangovas yra patikrintas, būsite ramesni, kad darbai vykdomi kokybiškai ir atsakingai.

Peržiūrėkite informaciją apie terasos rangovą internete.

Gyvenimo skaitmeniniame amžiuje grožis yra tas, kad galite sužinoti daugiau ir greičiau iš viešai prieinamos informacijos apie rangovą ir jo darbą, tiesiog peržiūrėję atsiliepimus internete. Peržiūrėkite internetines terasų montuotojų apžvalgas rekvizitai.lt, „Google“ ir be abejo, socialiniuose tinkluose Facebook ir Instagram. Rasta informacija leis plačiau sužinoti ne tik apie atliktus darbus, tačiau ir apie kitų klientų nuomonę bei patirtį su konkrečiu rangovu

Pasikalbėkite telefonu

Kai parengsite trumpąjį rangovų sąrašą, ateis laikas gilintis labiau ir su galimais rangovais pasikalbėti telefonu. Paklauskite rangovų apie jų galimybes ir ar jie gali atlikti darbus jūsų pageidaujamu laiku. Taip pat sužinokite ar jie dirba legaliai. Išsamiai apibūdinkite savo projektą, pateikite projektą ir nuotraukas el. paštu, pagal gautą atsakymą galėsite spręsti kiek jūsų projektas yra svarbus rangovui ir jis yra pasirengęs jam skirti pakankamai laiko ir prioritetą prieš kitus projektus. Būtinai informuokite apie savo biudžetą, kad galėtumėte gauti ekspertų nuomonę apie tai, ką įmanoma padaryti naudojant projektui skirtas lėšas.

Susitikite su terasos rangovais asmeniškai

Akis į akį susitikę su savo lauko terasos rangovais sužinosite, ar vizija, kurią anksčiau aptarėte telefonu, atitinka tikrovę, ką iš tikrųjų galima padaryti. Suplanuokite laiką, kada jūsų rangovas susitiks su jumis jūsų namuose ir pamatys projekto vietą. Galėdamas pasižiūrėti, kur vyks terasos įrengimo darbai, jūsų rangovas gali pasiūlyti labiau pagrįstą nuomonę ar alternatyvius sprendimus. Taip pat turėsite galimybę įvertinti savo būsimo rangovo bendravimo stilių ir susidaryti nuomonę apie darbo atlikimo procesą.

kompozito terasos irengimas

Turite klausimų - užduokite juo savo terasos montuotojui

Asmeniškai kalbindami savo rangovą, neapsigaukite! Paruoškite sąrašą klausimų, kuriuos galite užduoti būsimiems rangovams. Nesijaudinkite! Profesionalai įpratę gauti daug klausimų iš klientų, ypač planuojant kokybiškų terasų įrengimo darbus. Tinkamų klausimų uždavimas iš anksto gali padėti išvengti galimo nesusikalbėjimo ar nesuderinamumo projekto vykdymo metu.

Nežinote, nuo ko pradėti? Štai keletas pavyzdinių klausimų, kuriuos galite užduoti savo rangovui:

Ar dirbate legaliai?

Ar jūsų montuotojų komanda pavaldi jums ir jūs pilnai kontroliuojate jų atliekamus darbus?

Ar turite patirties dirbant su kompozito terasomis? 

Kaip manote, kiek laiko užtruks projektas, atsižvelgdamas į aptarto projekto dydį ir sudėtingumą?

Ar galite šiek tiek papasakoti apie darbų eigos procesą? Ko galiu tikėtis, kaip mano kiemas gali atrodyti artimiausiomis savaitėmis?

Ar galiu pamatyti jūsų atliktų darbų nuotraukas?

Ar dirbote su kokiais nors projektais, kuriems reikėjo elektros instaliacijos? Jei ne, ar elektros instaliacijos darbus atliks profesionalus elektrikas?

Kada planuojate pradėti darbus? Kurią valandą paprastai prasideda ir baigiasi darbo diena?

Kokia tvarka turėtų būti atliekami mokėjimai?

Kaip paprastai sprendžiate iškilusias problemas?

Kam konkrečiai, darbų vietoje, galėsime užduoti klausimus apie projekto eigą ir kas galės komentuoti vykstančius procesus.

Su kuo bus derinami projekto pakeitimai, jeigu to prireiktų?

Gaukite sąmatą

Jei manote, kad rangovo nuomonė ir požiūris sutampa, paprašykite išsamaus atliekamų darbų, naudojamų medžiagų ir numatomo projekto laiko plano. Gautu dokumentu galėsite remtis terasos įrengimo procesui kontroliuoti.

Visada išlaikykite atvirą bendravimą su rangovu

Kai darbus suderinate su rangovu, svarbu, kad komunikacijos linijos būtų atviros ir ypatingai,  kai jūsų projektas bus vykdomas. Įsitikinkite, kad turite reikiamų atsakingų asmenų kontaktus ir žinote kokius klausimus su kokiais asmenimis galite spręsti.

Pokalbių metu turėjote aiškiai suprasti, kaip jūsų rangovas sprendžia iškilusias problemas. Nors daugelis lauko terasos įrengimo aspektų yra įgyvendinami, tačiau jei iškyla kliūčių ir yra reikalingi pakeitimai nuo projekto, svarbu aiškiai perteikti visus lūkesčius ir gauti raštišką problemos sprendimo siūlymą.

Kartais net patys geriausi planai gali būti netikslūs. Dėl nenumatytų iššūkių, tokių kaip oras ar papildomų medžiagų trūkumas, gali pailgėti numatoma jūsų kompozito terasos arba verandos statybos pabaigos data. Gali būti, kad tam tikrų medžiagų, kurias planavote, nėra sandėlyje, jos užsakymas gali būti atidėtas, arba medžiagos gali būti pažeistos transportuojant. Kad ir kokia būtų nesėkmės priežastis, svarbu, kad visi pakeitimai būtų suderinti, geriausiai raštu, taip būsite apsaugoti ir jūs, ir jūsų rangovas.

Būkite geras klientas

Nors turite sąrašą reikalavimų, kurių tikitės iš rangovo, taip pat svarbu būti geru klientu. Gerbkite savo rangovo laiką. Jei įmanoma, pabandykite užtikrinti, kad jų darbo vietoje nebūtų paliktų jūsų daiktų, kurie trukdo darbo procesui. Užtikrinkite, kad jūsų augintiniai ir vaikai neklaidžioja darbų vietoje, tai padeda rangovams efektyviai atlikti savo darbą, o jūs apsaugoti dvikojus ir keturkojus šeimos narius.

Be to, laiku atlikite sutartus mokėjimus ir būkite draugiški bei dėmesingiems savo komandai – jei reikia – pasiūlykite šalto vandens butelį karštą vasaros dieną arba naudotis tualetu – visada yra veiksmas, kuris tikrai vertinamas rangovų, kurie praleidžia ilgas darbo valandas lauke.

Pradėkite planuoti savo laisvalaikio oazę šiandien. Pastatę terasą arba pristatę verandą savo namuose galite sukurti jaukią erdvę, kuria džiaugsitės daugelį metų. Pasisemkite įkvėpimo jums patinkančių idėjų ir dirbkite su profesionalais, kad šios svajonės taptų realybe. Pasiruošę pradėti? Raskite kompozito terasines lentas ir susisiekite su patikimu terasos statytoju jau šiandien!

terasos montavimas