Meniu
Prekių krepšelis

Wood Plastic Terasinės lentos

Wood Plastic Terasinės lentos

Lentos terasoms pagamintos Wood Plastic gamykloje, kuri įsikūrusi Čekijoje. Šis gamintojas klientams siūlo aukštą lentų terasoms ir tvoroms kokybę, matmenų tikslumą ir patikimą kokybę. Ilgametė patirtis ir JAV sukurtos gamybos technologijos suteikia galimybę pateikti platų, natūralių spalvų pasirinkimą bei unikalius lentų terasoms paviršių raštus. Dėl sudėtingos tecnologijos lentų paviršiaus raštai nėra kopijuojami pigių gamintojų, todėl galite būti tikri dėl unikalaus terasos dizaino.

Wood Plastic produktų gamybai naudojama patentuota „Strandex Corp.“ technologija ir suteikiama visapusiška garantija iki 25 metų. Visos lentos terasoms gaminamos tik pilno profilio, todėl jas puikiai galima naudoti ne tik privačių terasų įrengimui, bet ir komerciniams projektams. 

Wood Plastic Terasinės lentos

Spalvos

WOOD PLASTIC WPC terasinės lentos gaminamos su natūraliomis spalvomis:

  • WENGE
  • CEDAR
  • TEAK
  • PALISANDER
  • INOX
  • EBEN
WENGE
WENGE
WENGE
CEDAR
TEAK
PALISANDER
INOX
EBEN

PASIRINKITE SAVO LENTOS PAVIRŠIŲ

 

  • FOREST
  • RUSTIC
  • NATUR PLUS
  • STAR
FOREST
FOREST
FOREST
RUSTIC
RUSTIC
NATUR
NATUR
STAR
STAR

Išsirinkite WPC terasines lentas savo terasai

Gamintojas: WOOD PLASTIC Čekija Kaina: 114,10 eur/m2
Medžio kompozito (WPC)  terasinės lentos STAR gaminamos banguotu paviršiumi. Bangelės lentų paviršiuje padidina saugumą vaikštant net ir šlapiu paviršiumi, todėl puikiai tinka šalia baseinų ar kitų drėgnų vietų. Medžio kompozito terasinės lentos STAR labiau atsparios chloruotam ir sūriam v..
94.30€
Be PVM:94.30€
Gamintojas: WOOD PLASTIC Čekija Kaina: 118,10 eur/m2
Tai originalaus dizaino ir modernaus stiliaus lentos terasoms. Lentų paviršius dekoruotas atkartojant egzotinės medienos paviršių ir struktūrą.  WPC terasinių lentų paviršius užtikrina neslidų bei saugų vaikščiojimą basomis taip pat, kaip ir su avalyne. FOREST terasinės lentos puikus pasir..
118.00€
Be PVM:118.00€
Gamintojas: WOOD PLASTIC Čekija Kaina: 118,52 eur/m2
Tai originalaus dizaino ir modernaus stiliaus medžio kompozito (WPC) terasinės lentos. Lentų paviršius dekoruotas atkartojant egzotinės medienos paviršių ir struktūrą.  WPC terasinių lentų paviršius užtikrina neslidų bei saugų vaikščiojimą basomis taip pat, kaip ir su avalyne. FOREST medžio kom..
101.26€
Be PVM:101.26€
Gamintojas: WOOD PLASTIC Čekija Kaina: 122.52 eur/m2
Medžio kompozito (WPC) terasinės lentos RUSTIC MAX, tai unikalus rievėto paviršiaus bei MAX profilio derinys.  Rievėtas paviršius puikiai atkartoja sendintos egzotinės medienos paviršių. Profilis MAX, kurio didesnis plotis suteiks WPC terasinėms lentoms dar prabangesnę išvaizdą.  Medži..
101.26€
Be PVM:101.26€
Gamintojas: WOOD PLASTIC Čekija Kaina: 127,57 eur/m2
Tai unikalios, natūralaus dizaino ir modernaus stiliaus, medžio kompozito (WPC) terasinės lentos margintu paviršiumi. Margumas dar labiau sustiprina natūralios medienos įspūdį ir suteikia išskirtinumo. WPC terasinių lentų paviršius dekoruotas atkartojant egzotinės medienos paviršių ir struktūrą, o p..
105.43€
Be PVM:105.43€
Gamintojas: WOOD PLASTIC Čekija Kaina: 127,57 eur/m2
Lentos terasoms RUSTIC - tai unikalus rievėto paviršiaus bei TOP profilio derinys. Profilis TOP vizualiai paslepia tarpus tarp medžio kompozito terasinių  lentų persidengdamas ir užtikrindamas, kad visos tvirtinimo detalės pilnai atliktų savo funkciją, tačiau nebūtų matomos. Šis profi..
105.43€
Be PVM:105.43€
Gamintojas: WOOD PLASTIC Čekija Kaina: 127.57 eur/m2
Medžio kompozito (WPC) terasinės lentos NATUR PLUS, tai unikalus natūralaus medžio rašto paviršiaus bei PREMIUM profilio derinys.  Paviršius puikiai atkartoja sendintos  medienos raštą. Profilis PREMIUM užtikrina medžio kompozito terasinių lentų stabilumą ir tvirtumą.  ..
105.43€
Be PVM:105.43€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)

Jeigu nepageidaujate, kad terasų lentų gamybos metu būtų naudojamas medis, rekomenduojame rinktis kompozito lentas pagamintas iš polimerų, stiklo pluošto ir akmens dulkių. 

Lentų terasoms gamybos principas - medienos pluošto ir HDPE polimerų derinys. Procesas vadinamas ekstruzija. Esant aukštai temperatūrai, visos medžiagos sumaišomos ir galutinis profilis pagaminamas išspaudžiant norimą formą. Kitas žingsnis yra aušinimas, pjaustymas reikalingu ilgiu ir galutinis paviršiaus šlifavimas.

Lentas terasoms galima rinktis įvairių spalvų, pločių ir ilgių, o esant poreikiui galima užsakyti jums reikalingo ilgio lentas. Kviečiame išsirinkti iš daug skirtingų gamintojų, kurių WPC terasinės lentos yra unikalios. 

Terasinės lentos Wood Plastic