Meniu
Prekių krepšelis

X-CLIP terasų įrengimas

X-CLIP terasų įrengimas

 X-CLIP terasų montavimo sistema – tai modernus, ypatingai greitas ir patikimas terasų montavimo būdas. Naudodami X-CLIP sistemą terasines lentas sumontuosite apie 2,5 karto greičiau. Kadangi X-CLIP sistema jau pilnai paruošta naudojimui, jums nereiks gaišti laiko fiksatorių tvirtinimui prie aliuminio profilio. Viskas ką jums reikia padaryti – prie terasos karkaso pritvirtinti aliuminio profilį su X-CLIP sistema, kurio ilgis 2,3 m, o specialiai pritaikytas terasų lentas fiksuoti, jas prispaudžiant. Visi sistemos fiksatoriai prie aliuminio profilio yra pritvirtinti tolygiais tarpais, todėl ir jūsų terasos grindys atrodys be priekaištų, o tarpeliai tarp lentų bus vienodi.  Montuojant terasines lentas su X-CLIP nebus matomi tvirtinimo elementai net ir tarpuose tarp lentų. Su šia sistema galima montuoti specialiai šiai sistemai paruoštas medžio kompozito arba natūralaus kietmedžio lerasų lentas.

X-CLIP  terasų įrengimas

X-CLIP yra labai patikima, patogi ir paparasta naudoti. Ją sudaro vienintelė nestandartinė sudedamoji dalis – aliuminio profilis kartu su pritvirtintais fiksatoriais terasinių lentų montavimui. 

terasų įrengimasterasu irengimas

 Šis aliuminio profilis su terasinių lentų fiksatoriais pritaikytas 58 mm pločio lagėms. Lagės gamnamos iš natūralios kietmedžio medienos arba medžio kompozito (WPC), todėl komplektuojant medžiagas terasai, būtina naudoti visą sistemą, ne tik atskiras jos dalis. Terasų lagės gaminamos tiksliai 58 mm pločio, kad aliuminio X-CLIP profilis standžiai prisitvirtintų ir jūsų terasa būtų tvirta ir stabili.

Ši sistema, montuojant terasų lentas, taupo jūsų laiką iki 2,5 karto, saugo jūsų nugarą ir kojų sąnarius, nes nereikia dirbti ilgas valandas susilenkus arba atsiklaupus. Terasinės lentos turi specialius frezuotus griovelius, kurių dėka terasinės lentos pritvirtinamos jas užspaudžiant.

 

Montuojant terasą su X-CLIP sistema jums reikės mažiau įrankių ir varžtų. Užtruksite mažiau laiko, o rezultatas bus nepriekaištingas.