Meniu
Prekių krepšelis

NATURinFORM Vokietija

Naturinform – Vokietijos wpc terasinių lentų gamintojas. 

Pagaminta Vokietijoje reiškia ne tik vietą, bet ir sertifikuotą kokybę, bei aukšiausios kokybės žaliavų naudojimą. Nuo gamybos pradžios iki WPC terasų įrengimo užtikrina, kad visa grandinė būtų ekologiška. 

Naudodama sertifikuotą medieną ir galėdama perdirbti visus savo atitarnavusius gaminius, NATURinFORM prisideda prie gamtos apsaugos

Vokietijos gamintojo NATURinFORM medžio kompozito (WPC) terasinės lentos yra PREMIUM ir PREMIUM plus kokybės klasės, gaminamos Vokietijoje jau 20 metų. 
Medžio kompozito (wpc ) terasinės lentos gaminamos medžio rašto, švelniai banguotu, šukuotu ir rievėtu paviršiais. Skirtingi paviršiai, wpc terasinėms lentoms,  suteikia skirtingą išvaizdą ir kuria skirtingą, ne tik lauko terasos, bet ir viso kiemo stilių. WPC terasines lentas galima rinktis iš standartinės spalvų paletės, kurią sudaro pilka ir ruda spalvos su skirtingais atspalviais:
1. Pilka (antracitas)
2. Pilka (bazalto)
3. Pilka (natūralaus akmens)
4. Pilka (grafito)
5. Pilka
6. Pilka (lava) 
7. Ruda (gintaro)
8. Tamsi ruda
9. Ruda (riešuto)
10. Ruda (ąžuolo)

Gamintojas: NATURinFORM Vokietija Kaina: 71,57 Eur m2
Tai Vokietijos gamintojo NATUR inFORM, klasikinio dizaino medžio kompozito (WPC) terasinės lentos, kurių paviršius švelniai frezuotas.  Aukščiausia medžio kompozito terasinių lentų slidumo klasė (R13) užtikrina neslidų bei saugų vaikščiojimą esant net ir šlapiam paviršiui. Šios W..
59.15€
Gamintojas: NATURinFORM Vokietija Kaina: 73,58 Eur m2
Tai Vokietijos gamintojo NATUR inFORM, klasikinio dizaino medžio kompozito terasinės lentos, kurių paviršius švelniai frezuotas.  R10 medžio kompozito terasinių lentų slidumo klasė užtikrina neslidų bei saugų vaikščiojimą esant net ir šlapiam paviršiui. Šios medžio..
60.81€
Gamintojas: NATURinFORM Vokietija Kaina: 111,73 Eur m2
Patikimumas ir elegancija, tai Vokietijos gamintojo NATUR inFORM, šiuolaikinio dizaino medžio kompozito terasinės lentos, kurių abi pusės dekoruotos skirtingai ir galima montuoti bet kuria pusia.  Aukšta medžio kompozito terasinių lentų slidumo klasė užtikrina neslidų bei saugų vaikšč..
92.34€
Gamintojas: NATURinFORM Vokietija Kaina: 123,23 EUR/m2
Tai Vokietijos gamintojo NATUR inFORM Premium terasinės lentos, kurios išsiskiria savo unikaliu grūdėtu paviršiumi. WPC terasinių lentų slidumo klasė (R12) užtikrina neslidų bei saugų vaikščiojimą net ant šlapio paviršiaus. Tvirtumo ir natūralios medienos vaizdo derinys, kuris puikiai tink..
101.84€
Gamintojas: NATURinFORM Vokietija Kaina: 134,48 Eur m2
Vokietijos gamintojo NATUR inFORM medžio kompozito terasinės lentos EXCLUSIVE, tai elegancijos įsikūnijimas. Lentos paviršius lygus ir švelnus. Trys pilkos spalvos suteikia medžio kompozito terasinėms lentoms natūralaus akmens išvaizdą, o 162 mm plotis labiau paryškins jūsų terasos iš..
111.14€
Gamintojas: NATURinFORM Vokietija Kaina: 145,34 Eur m2
Tai Vokietijos gamintojo NATUR inFORM medžio kompozito lentos pagamintos siekiant išpildyti modernaus, tačiau kartu ir subtilaus, neatkreipiančio dėmesio stiliaus mylėtojų poreikius. Nuo šiol galite sukurti savo mėgstamą stilių ne tik namo viduje, tačiau ir terasoje. Šios medžio kompozito terasinės ..
120.45€
Gamintojas: NATURinFORM Vokietija Kaina: 152,30 EUR/m2
Vokietijos gamintojo NATUR inFORM medžio kompozito (WPC) terasinės lentos RESISTANT gaminamos naudojant naują technologiją, kurios dėka paviršius padengiamas polimerais. Šis WPC terasinių lentų paviršius yra struktūrizuotas ir šukuotas, todėl visiškai neslidus. Dėka naujos technologijos terasin..
125.87€
Gamintojas: NATURinFORM Vokietija Kaina: 255,88 Eur m2
Vokietijos gamintojo NATUR inFORM medžio kompozito terasinės lentos STRONG, pasižymi išskirtiniu tvirtumu ir stabilumu. Šios medžio kompozito terasinės lentos neturi šoninių išpjovų plieniniams laikikliams, todėl montuojamos per lentos viršų. Jos gali būti naudojamos kaip prieplaukų, laiptų ar ..
211.47€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)