Meniu
Prekių krepšelis

FIBERON

FIBERON ISTORIJA
"Fiberon" kompanija įkurta 1997 metais Naujajame Londone, Šiaurės Karolinoje. „Fiberon“ sukūrė savo verslą parduodamas aukštos kokybės, ekologiškas medžio ir plastiko kompozito (WPC) terasines lentas, terasų turėklus, privatumo uždangas ir tvoras. 2007 m., Po spartaus augimo laikotarpio, „Fiberon“ išplėtė veiklą iki „Meridian“, Aidaho, ir taip sudarė sąlygas efektyviai gamybai ir platinimui visoje JAV. Šiandien „Fiberon“ dirba daugiau nei 500 žmonių, kurių kiekvienas siekia gerinti bendrovės kokybę, diegti naujoves ir siekti tvarumo.

FIBERON EFEKTYVUMAS
Dviejų gamyklų įrenginiai padeda sumažinti WPC terasinių lentų ir kitos produkcijos siuntimo išlaidas ir užtikrina aukštą aptarnavimo lygį. „Fiberon“ patalpose yra 40 000 kvadratinių metrų gamybos ploto ir 17 500 kvadratinių metrų sandėlio ir surinkimo patalpų. Ggamybos procesai yra labai efektyvūs ir tvarūs, todėl kasmet daugiau nei 70 000 tonų plastiko ir medienos atliekų nepatenka į sąvartynus ir deginimo įrenginius.

Brand: FIBERON Kaina: 127,0 Eur/m2
Jungtinių Amerikos Valstijų gamintojo FIBERON kompozito terasinės lentos Good Life turi privalumus, kurių negali pasiūlyti kiti gamintojai. Grūdėtas medžio kompozito terasinių lentų paviršius, dekoruotas natūralaus medžio raštu užtikrina, kad net ir šlapias paviršius bu..
127.00€
Brand: FIBERON Kaina: 143,04 EUR / m2
Mėgaukitės ir atsipalaiduokite savo asmeninėje erdvėje ant Fiberon® Sanctuary terasos grindų. Gražus ir lengvai prižiūrimas „Sanctuary“ paviršius pasižymi ryškiomis, spalvomis su naujovišku „PermaTech®“ apvalkalo sluoksniu, kuris užtikrina puikų atsparumą dėmėms ir išblukimui. Lentų paviršius d..
143.04€
Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)