Meniu
Prekių krepšelis

UPM PROFI Terasinės lentos

Terasinės lentos UPM PROFI

Terasinės lentos UPM ProFi suprojektuotos Suomijoje ir pagamintos Vokietijoje. „UPM ProFi“ yra vienintelis terasinių lentų gamintojas, kuris perdirba jau perdirbtą plastiką. UPM PROFI naudoja  europoje surinktas plastiko atliekas, jas perdirba ir paverčia išskirtiniu produktu gyvenimui lauke. Pasirinkę „UPM ProFi“, tapsite Europos plastiko atliekų perdirbimo dalimi.

UPM ProFi – visoje Europoje pripažinta kompanija, kurios gaminamos terasinės lentos, savo klasėje naudojant geriausius gamybos sprendimus tvarumui, dizainui ir kainai. Nesenstančio dizaino UPM PROFI terasinės lentos yra tvarios, jomis malonu vaikščioti basomis, jos neskilinėja ir nesipašinuoja. Reikalavimus atitinkančios slidumo klasės užtikrina, neslidų paviršių, o dėl natūralių spalvų terasa bus panaši į natūralios medienos, tačiau modernaus ir šiuolaikinio dizaino.

Terasinės lentos UPM ProFi gaminamos iš perdirbto plastiko, tai gamintojas, kuris lyderiauja Europoje pagal perdibto plastiko panaudojimą. Terasinės lentos gaminamos panaudojant iki 97 procentų perdirbto Europietiško plastiko. 

Terasinės lentos pagamintos iš plastiko tarnauja ilgiau už natūralaus medžio terasine lentas, jų nereikia dažyti, o priežiūra labai paprasta. Terasines lentas rekomenduojama nuplauti vandeniu, o esant poreikiui švelniai šveisti šepečiu naudojant muilą. Terasinės lentos pagamintos iš plastiko – tai modernus ir šiuolaikiškas būdas įsirengti savo lauko terasą. 

Pasirinkę UPM ProFi, be jokios abejonės, turėsite tvariausią terasą Europoje

 • Joks kitas terasinių lentų gamintojas nėra taip pažengęs plėtojant Europos plastiko atliekų žiedinę ekonomiką.
 • Priklausomai nuo gaminio, panaudojama nuo 55% iki 97% perdirbto plastiko. 
 • Pakartotinai naudojamos Europos plastiko atliekos po vartojimo: Europos plastikinių pakuočių atliekos, pvz., ploviklių buteliai, perdirbamos ir jiems suteikiamas naujas ilgas gyvenimas.
 • Pakartotinai naudojamos postindustrinės Europos plastiko atliekos: lipnių etikečių gamybos plastiko ir popieriaus atliekos perdirbamos ir jiems suteikiamas naujas ilgas gyvenimas.
 • Pagaminta Vokietijoje: aukštos kokybės, mažos CO2 emisijos
 • Nepriklausomai sertifikuota kompozitinė terasa
 • UPM ProFi - Europos Sąjungos žiedinio plastiko aljanso narys

Individualiam ir komerciniam naudojimui UPM ProFi Piazza Pro
Tik individuliam naudojimui:UPM ProFi Piazza Pro, UPM ProFi Piazza One, UPM ProFi Deck 150.


60 % greitesnis montavimas naudojant UPM ProFi Click System ir Piazza Pro

Gamintojas: UPM ProFI Vokietija Kaina: 65,98 €
Kompozito terasinės lentos „UPM ProFi Terra 127“  – tai:Skirta tik privačiam naudojimui Atstumas 35 cm C/C 10 metų garantija nuo spalvos išblukimo, dėmių atsiradimo, pelijimo ir struktūros vientisumui Pagaminta iš 75 % perdirbtų po vartojimo ir pramoninių Europo..
54.53€
Be PVM:54.53€
Gamintojas: UPM ProFI Vokietija Kaina: 105,1 Eur m2
Kompozito terasinės lentos „UPM ProFi DECK 150“  – tai:Skirta privačių ir komercinių projektų įrengimui Atstumas 40 cm C/C 10 metų garantija nuo spalvos išblukimo, dėmių atsiradimo, pelijimo ir struktūros vientisumui Pagaminta iš 75 % perdirbtų po vartojimo ir pramon..
98.00€
Be PVM:98.00€
Gamintojas: UPM ProFI Vokietija Kaina: 126,20 Eur m2
„UPM ProFi Piazza ONE“ tai privačiam naudojimui skirtos terasinės lentos, kurios turi geriausią atsparumą dėmėms ir aukštą spalvų patvarumą net ir sudėtingoje aplinkoje. Terasinėse lentose yra 75% perdirbtų medžiagų. Šios mažai priežiūros reikalaujančios terasinės lentos pag..
119.00€
Be PVM:119.00€
Gamintojas: UPM ProFI Vokietija Kaina: 142,48 Eur m2
Terasinės lentos „UPM ProFi Piazza PRO“  – tai:Komerciniam ir privačiam naudojimui 360° pilnai padengtas paviršius Atstumas 40 cm C/C Galimas greitesnis montavimas naudojant „Click System“ 25 metų garantija nuo spalvos išblukimo, dėmių atsiradimo, pelijimo ir struktūros..
135.00€
Be PVM:135.00€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)

WoodPlastic – tai lentos terasoms, pagamintos atkartojant natūralios, egzotinės medienos raštą, struktūrą ir išvaizdą. 

 

  Terasinės lentos

  Augant žmonių pragyvenimo lygiui, o kartu ir užimtumui, visi norime gyventi kokybiškiau, mažiau laiko praleisti beprasmiams darbams. Turėdami laisvą valandėlę stengiamės ją išnaudoti maksimaliai efektyviai ir skirti savo mylimai veiklai. Tai viena iš kelių priežasčių, kuri lėmė tokį spartų šių gaminių paplitimą ir populiarumą visame išsivysčiusiame pasaulyje. Daugiau apie wpc terasines lentas skaitykite https://www.terasa.lt/wpc-terasines-lentos

   


  UPM ProFi terasinių lentų vidinė dalis užtikrina stiprumą ir didelį atsparumą smūgiams. Išorinis apvalkalas užtikrina aukščiausią atsparumą įbrėžimams ir dėmėms.

  UPM PROFI Terasinės lentos
  Platus „UPM ProFi“ terasinės lentos pagamintos su tikslu, kad produktai tiktų skirtingo biudžeto projektams, priklausomai nuo produkto suteikiama garantija iki 25 metų.

   

  UPM ProFi terasinių lentų montavimo gidas 

   

   Montavimas


   „Piazza Pro“ terasos lentos yra suderinamos su „UPM ProFi Click System“: tai 60 % greičiau nei tradicinis montavimas
   Be „Click System“, montuojant šias terasos lentas, terasos karkaso įrengimui gali būti naudojami ir kompozitinės lagės arba mediena.
   Piazza Pro terasinės lentos gali būti montuojamos su UPM ProFi T-Clips, kurios yra pagamintos iš medžio plastiko kompozito.

   Vaizdas ir jausmas

   • Natūralios, tačiau šiuolaikiškos medienos išvaizdos terasinės lentos
   • Malonu ir švelnu liesti, tačiau yra tvirta ir ilgalaikė
   • Galima rinktis iš keturių skirtingų spalvų tonų