Meniu
Prekių krepšelis

TimberTech Terasinės lentos

TimberTech Terasinės lentos

Terasos, kurių įrengimui panaudotos puikios kokybės terasos lentos TimberTech, atrodo išskirtinai, moderniai ir prabangiai. TimberTech – tai naujas vardas Lietuvos rinkoje, tačiau puikiai pasiteisinęs pasaulyje ir vakarų Europoje. TimberTech terasos lentas gamina naudodami savo sukurtą technologiją, tačiau geriausios technologijos neatsiranda savaime. TimberTech sąmoningai daug investuoja į procesų tobulinimą, žmogiškuosius išteklius ir įrenginius, siekdami užtikrinti, kad jums pasiūlytų geriausius produktus.

TimberTech“ – tai aukštos kokybės terasos lentos, mažai priežiūros reikalaujantys kompozito gaminiai. Terasos lentoms suteikiamos ilgos ir visapusiškos garantijos. Suraskite jums tinkamos spalvos, kainos ir funkcinalumo terasos lentas. 

Geresnė technologija. Geresnės terasinės lentos.™
Jūsų lauko erdvė turėtų apjungti tai, kas jums svarbiausia:

Natūralios medienos išvaizdą ir pojūtį.

Naujausias dizaino idėjas.

Neprilygstamą vertę.

„TimberTech“ - jūsų išskirtinei lauko erdvei.

TimberTech pranašumas: pramonėje pirmaujanti technologija.
Jūsų pranašumas: gražios, gamtos įkvėptos terasinės lentos, kurios išlieka patvarios.

Gamintojas: TimberTech JAV Kaina: 127.47 eur/m2
Inovatyvūs PRO Terrain kolekcijos atspalviai varijuoja nuo vienspalvio iki vidutiniškai margo ir  sukuria nesenstančią išvaizdą. Technologiškai sudėtingo gamybos proceso metu sukuriamas tvirtas medienos rašto paviršius, kuris slepia kasdienį nusidėvėjimą. Suprojektuokite savo lauko erdvėje ir&n..
127.47€
Be PVM:127.47€
Gamintojas: TimberTech JAV Kaina: 153,80 eur/m2
Sukurkite išraiškingą stilių ir suteikite savo lauko erdvei charakterį su ryškiu ir elegantišku PRO Reserve kolekcijos spalvų deriniu. Terasos lentos paviršių apdirbant vieliniu šepečiu ir padengiant matiniu apvalkalu sukuriamas sendintos medienos raštas, kuris suteikia prabangos ir puikiai der..
153.80€
Be PVM:153.80€
Gamintojas: TimberTech JAV Kaina: 195,55 eur/m2
Atraskite natūralų gamtos grožį su TimberTech® PRO® Legacy kolekcija, kurios spalvos yra unikalios, o kiekviena sumontuota terasa tampa vienetine dėl žmonių rankomis suformuotos terasos lentos paviršiaus. Technologiškai sudėtingo gamybos proceso metu sukuriamas tvirtas ..
195.55€
Be PVM:195.55€
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)

 

Neradote kas patinka? Daugiau JAV pagamintų terasinių lentų, kurioms suteikiama garantioja iki 40 metų galite apžiūrėti kompozito terasinės lentos FIBERON

terasinės lentos

Kokybiško kompozito terasos lentos paprastai gaminamos iš kokybiškos, rinktinės medienos ir labai aukštos kokybės plastiko, kuris yra atsparus UV spinduliams. Priklausomai nuo medienos kokybės ir atsparumo UV spinduliams tiesiogiai priklauso ir terasos lentų tarnavimo laikas. 

Premium klasės terasos lentų gamintojai niekada nenaudoja pelėsio, vabzdžių ar kitų medienos kenkėjų paveiktos medienos. Paprastai ji yra rūšiuojama ir atrenkama tik tam tikros kokybės, savybių ir vežama iš to patries regiono. Taip elgiamasi, kadangi skirtinga mediena turi skirtingas savybes, kurios skirtingai dera su plastikais. Patikimi terasos lentų gamintojai testuoja ir sertifikuoja savo produkciją atsižvelgiant į keliamus reikalavimus, savybes ir netgi matmenis. Pakeitus medžiagų sudėtį arba savybes gaminiai pagaminami skirtingų savybių ir kokybės, todėl siekiant išlaikyti sertifikuotą kokybę joks gamybos pakeitimas negali būti atliekamas. 

Pažeista pelėsio, puvinio, vabzdžių ar kirminų mediena patekusi į WPC gaminį gali sugadinti visą gaminių partiją. Terasos lentos gali pradėti pelyti iš vidaus, prasidėti puvimo procesas ar greičiau ne numatyta prarasti fizines savybes. 

Dažnai tenka matyti prekybos centruose parduodamų plastikinių maišelių, skirtų prekėms, kurie stovėdami ilgesnį laiką saulėje suyra. Premium terasinių lentų gamybai naudojamas tik labai aukštos kokybės plastikas, kuris atsparus drėgmei, šalčiui ir aukštai temperatūrai, o maišomas su priedais atspariais UV spinduliams tampa atsparus ir UV.

Kompozito terasos lentos gali būti gaminamos iš plastiko, plastiko atliekų ar net iš plastiko, kuris jau buvo perdirbtas. Gamyba iš plastiko atliekų arba perdirbto plastiko yra itin sudėtinga, kadangi reikalingas labai kruopštus rūšiavimas. Šios technologijos didžiausias privalumas yra plastiko atliekų surinkimas, perdibimas ir išleidimas antram ar trečiam gyvenimui. Didžiausias trūkumas, kad sudėtinga ir brangu kontroliuoti ir užtikrinti produktų kokybę, todėl vos keli gamintojai pasaulyje sugeba užtikrinti šį procesą ir gamionti pačios aukščiausios kokybės produktus. 

Premium terasos lentos nuo ekonominės klasės terasos lentų skiriasi:

  1. ilgaamžiškumu
  2. profilio tvirtumu
  3. sertifikuota produkcija
  4. ekologišku ir tvariu gamybos procesu
  5. išskirtiniais raštais ir plačia spalvų gama
  6. lentų išvaizda maksimaliai priartinama prie natūralios medienos išvaizdos
  7. dažniausiai skirta pakeisti egzotinę medieną ir išsaugoti jų plotus pasaulyje

Rekomenduojame rinktis premium klasės terasos lentas, jeigu jums rūpi ekologija ir  tvarumas, jeigu jūs siekiate būti modernūs ir šiuolaikiški, jeigu norite, kad žemės planeta išliktų žalesnė, jeigu norite ilsėtis savo terasoje, o ne dirbti daugiau vien dėl to, kad ją turite.

Norintiems daugiau sužinoti apie aukštos kokybės wpc terasinių lentų privalumus lyginant su ekonominės klasės lentomis spauskite nuorodą daugiau informacijos apie wpc terasines lentas.