Meniu
Prekių krepšelis

Terasų plytelės EXADECK

EXADECK plytelės terasoms

Plytelės terasoms EXADECK pasižymi plytelėms ne įprasta forma ir unikalia montavimo sistema, kuri leidžia greitai įrengti, lengvai montuojamą dangą nenaudojant specialių įrankių.  Grindys formuojamos iš lentų, pagamintų naudojant porcelianą ir akmens masės dulkes. Adaptuota wpc terasinių lentų montavimo sistema leidžia greitai ir lengvai sumontuoti porcelianinių plytelių grindis nenaudojant jokių specialių įrankių.
Viena iš gerųjų šios sistemos savybių yra nuo pagrindo pakeltos grindys, kurios montuojamos ant lagių ir specialių tvirtinimo juostų. Tokia sistema leidžia paprastai ir patogiai pravesti vamzdynus ir laidus apačioje.
Kadangi terasos plytelėms „Exadeck“ buvo pritaikyta terasinių lentų montavimo sistema, išliko ir galimybė išimti ir vėl sumontuoti bet kurią grindų plytelę neišardžius visos terasos. Tai didelis privalumas, kuomet tenka vesti papildomus laidus apačioje.
EXADECK grindų plytelės yra novatoriškas sprendimas įrengiant terasas, dėl savo techninių savybių ir elegantiško dizaino, kuris labai sudomino architektus, terasų rangovus ir naudotojus.
Dar vienas nenuginčijamas plytelių privalumas yra neslidus net ir šlapias paviršius ir mechaninis atsparumas dilimui.
Šios plytelės yra puiki natūralios medienos išvaizdos kopija, tačiau nereikalauja brangios priežiūros. EXADECK terasos plytelės buvo pateiktos į rinką su atnaujintu Yoho dizainu ir penkiomis natūralaus medžio (ąžuolo, klevo, natūralaus, Teca ir Antico) spalvomis. Modernus stilius puikiai dera bet kokioje erdvėje, derindamas estetiką, atsparumą ir ilgaamžiškumą bei lengvą surinkimą ir priežiūrą.

Exadeck privalumai

EXADECK pakeltos grindys turi keletą pranašumų, lyginant su tradicinių, klijuojamų plytelių grindimis. Dėl gamybos technologijos ir naudojamų žaliavų, terasos plytelės yra atsparios net ir ekstremalioms oro sąlygoms, todėl jos yra idealus gaminys montuoti lauke bei vietose, kur tikslinga pakeisti natūralią medieną dėl drėgmės ar priešgaisrinių reikalavimų. Be to, dėl didelio mechaninio atsparumo lūžimui ir dilimui šios modernios porcelianinės lentos tinka intensyvaus naudojimo vietose. Ugniai atsparios savybės užtikrina saugumą, o unikalus paviršiaus padengimas - nekintančią išvaizdą ir neslidų paviršių. Atsparumas šalčiui ir beveik nulinis vandens sugėrimas bei termostabilumas, tai savybės, dėk a kurių EXADECK gali atlaikyti staigius temperatūros pokyčius be deformacijos.

plyteles terasai
plyteles terasai

Exadeck panaudojimas

Ekstrudinio porceliano, akmens masės ir keramikos mišinio plytelės terasoms skirtos naudoti lauke. Visos techninės ir estetinės EXADECK porceliano plytelių savybės leidžia jas naudoti bet kurioje lauko erdvėje, tuo pačiu garantuojant ilgaamžiškumą, nekintančią išvaizdą ir medžiagos tvirtumą. Šios plytelės yra ekstruzinės, pasižyminčios tvirtumu bei neslidžiu paviršiumi (R11), atsparumu dėmėms, ir lengvu valymu.

Exadeck montavimas

Terasos plytelių EXADECK grindys gali būti klojamos įvairiomis kryptimis ir raštais, todėl tapo populiariu gaminiu naudoti gyvenamuosiuose rajonuose (kiemeliai, terasos, baseinai, verandos, sodai ir kt.), viešosios erdvėse (pėsčiųjų takai, paplūdimiai, terasos ir kt.), komercinėse zonose (viešbučiai, restoranai, prekybos centrai ir kt.), erdvėse šalia vandens (jungtys tarp paplūdimių ar baseinų). Norint tinkamai įrengti EXADECK grindis būtina laikytis montavimo rekomendacijų ir naudoti tik šiai sistemai pritaikytas sudedamąsias dalis.

Brand: ExaDeck Kaina: 145,10 Eur/m2
Porceliano plytelės ExaDeck, tai terasų įrengimui skirta danga, nereikalaujanti sudėtingos priežiūros, nepaisant ar ji sumontuota verandoje, prie baseino ar terasoje prie namo. Šios terasų plytelės montuojamos kaip ir tradicinės WPC terasų lentos, todėl norintiems atsinaujinti ne..
156.00€
Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)