Meniu
Prekių krepšelis

WOOD PLASTIC

Brand: WOOD PLASTIC Kaina: 114,10 eur/m2
Tai originalaus dizaino ir modernaus stiliaus lentos terasoms. Lentų paviršius dekoruotas atkartojant egzotinės medienos paviršių ir struktūrą.  WPC terasinių lentų paviršius užtikrina neslidų bei saugų vaikščiojimą basomis taip pat, kaip ir su avalyne. FOREST terasinės lentos puikus pasir..
96.88€
Brand: WOOD PLASTIC Kaina: 122,57 eur/m2
Tai unikalios, natūralaus dizaino ir modernaus stiliaus, medžio kompozito (WPC) terasinės lentos margintu paviršiumi. Margumas dar labiau sustiprina natūralios medienos įspūdį ir suteikia išskirtinumo. WPC terasinių lentų paviršius dekoruotas atkartojant egzotinės medienos paviršių ir struktūrą, o p..
106.26€
Brand: WOOD PLASTIC Kaina: 122,26 eur/m2
Lentos terasoms RUSTIC - tai unikalus rievėto paviršiaus bei TOP profilio derinys. Profilis TOP vizualiai paslepia tarpus tarp medžio kompozito terasinių  lentų persidengdamas ir užtikrindamas, kad visos tvirtinimo detalės pilnai atliktų savo funkciją, tačiau nebūtų matomos. Šis profi..
106.26€
Brand: WOOD PLASTIC Kaina: 114,10 eur/m2
Medžio kompozito (WPC)  terasinės lentos STAR gaminamos banguotu paviršiumi. Bangelės lentų paviršiuje padidina saugumą vaikštant net ir šlapiu paviršiumi, todėl puikiai tinka šalia baseinų ar kitų drėgnų vietų. Medžio kompozito terasinės lentos STAR labiau atsparios chloruotam ir sūriam v..
96.89€
Brand: WOOD PLASTIC Kaina: 118.52 eur/m2
Medžio kompozito (WPC) terasinės lentos RUSTIC MAX, tai unikalus rievėto paviršiaus bei MAX profilio derinys.  Rievėtas paviršius puikiai atkartoja sendintos egzotinės medienos paviršių. Profilis MAX, kurio didesnis plotis suteiks WPC terasinėms lentoms dar prabangesnę išvaizdą.   Medži..
101.20€
Valymo skystis palengvina terasinių lentų valymą..
18.72€
Brand: WOOD PLASTIC Kaina: 122.57 eur/m2
Medžio kompozito (WPC) terasinės lentos NATUR PLUS, tai unikalus natūralaus medžio rašto paviršiaus bei PREMIUM profilio derinys.  Paviršius puikiai atkartoja sendintos  medienos raštą. Profilis PREMIUM užtikrina medžio kompozito terasinių lentų stabilumą ir tvirtumą.  ..
106.26€
Brand: WOOD PLASTIC Kaina: 118,52 eur/m2
Tai originalaus dizaino ir modernaus stiliaus medžio kompozito (WPC) terasinės lentos. Lentų paviršius dekoruotas atkartojant egzotinės medienos paviršių ir struktūrą.  WPC terasinių lentų paviršius užtikrina neslidų bei saugų vaikščiojimą basomis taip pat, kaip ir su avalyne. FOREST medžio kom..
101.17€
Brand: WOOD PLASTIC Kaina: 0,72 EUR/vnt
WPC terasinės lentos laikiklis gaminamas iš nerūdijančio plieno A2/A4..
0.62€
Brand: WOOD PLASTIC Kaina: 39,69 Eur vnt.
WPC guliakšnis skirtas formuoti terasos karkasui. Naudojamas montavimui ant polių, reguliuojamų atramų (pedestalų) arba ant tvirto pagrindo.  ..
8.90€
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)