Meniu
Prekių krepšelis

Reguliuojamos atramos

Reguliuojamos atramos (pjedestalai)

Reguliuojamos atramos naudojamos įrengiant terasas ant pastatų stogų, balkonų, tvirto betoninio pagrindo arba sutankinto smėlio ir skaldos mišinio. Pjedestalai reguliuojami vertikalia kryptimi, todėl terasos karkasą lengvai galime išlyginti pagal gulčiuką, suformuoti reikalingą nuolydį arba pakelti iki reikiamo aukščio.

Dėl savo skirtingų aukščių ir reguliavimo galimybių, reguliuojamos atramos yra plačiai naudojamos įrengiant visų tipų medines, WPC, akmens masės, natūralaus akmens ar keraminių plytelių terasas.

 

Jeigu gruntas nėra pakankamai lygus arba tvirtas, po reguliuojama atrama rekomenduojama naudoti betoninius vejos bordiūrus arba betonines grindinio plyteles. Tarp kieto pagrindo ir reguliuojamos atramos rekomenduojama naudoti 3 mm arba 8 mm guminius padukus, kurie suteikia terasai minkštumo ir sugeria žingsnių garsus, o montuojant terasą ant stogo, apsaugo hidroizoliacinį sluoksnį nuo pažeidimo.   


Savo projektui pasirinkus aukštos kokybės reguliuojamas atramas su ergonomišku reguliavimo būdu, jį greitai, lengvai ir patikimai įrengsite, sugaišite mažiau laiko ir būsite tikri, kad terasa naudositės ilgai.  

Išlaikoma apkrova, reguliavimo diapazonas, maksimalus aukštis ir patikimumas, tai savybės, kurios priklauso nuo plastiko kokybės, pjedestalų konstrukcijos ir novatoriškų sprendimų. 

 

SPIRAL REGULIUOJAMOS TERASŲ ATRAMOS SKIRTOS AUKŠČIO REGULIAVIMUI NUO 10 MM

 

 

Reguliuojamos atramos SPIRAL labai lengvai, paprastai ir patogiai reguliuojamos. Padidinti ar sumažinti atramos aukštį pakanka vieno pasukimo, o ji savarankiškai užsifiksuoja ir išlieka stabili visam laikui. Kad atrama išlaikytų nustatytą aukštį, nereikia jokios papildomos fiksacijos, o esant poreikiui ją vėl galite reguliuoti vieno pasukimo judesiu.

 

 REGULIUOJAMOS TERASŲ ATRAMOS SKIRTOS AUKŠČIO REGULIAVIMUI NUO 35 MM IKI 420 MM

Reguliuojamas atramas STANDART patogu ir paprasta reguliuoti sukant reguliavimo žiedą. 

Šios atramos naudojamos terasoms iš plytelių ir terasos karkasui iš aliuminio, WPC, medžio ar plieno įrengimui.

MAX REGULIUOJAMOS TERASŲ ATRAMOS SKIRTOS AUKŠČIO REGULIAVIMUI IKI 90 CM

Reguliuojamas atramas MAX patogu ir paprasta reguliuoti sukant reguliavimo žiedą, šios atramos yra tvirtos ir išskirtinai aukštos – iki 90 cm  

Šios atramos naudojamos terasoms iš plytelių ir terasos karkasui iš aliuminio, WPC, medžio ar plieno įrengimui.

RAPTOR REGULIUOJAMOS TERASŲ ATRAMOS SKIRTOS SVORIUI IKI 1000 KG 

Reguliuojamų atramų RAPTOR aukštis patikimai fiksuojamas varžtu, kuris suteikia ne tik stabilumą bet ir garantuoja, kad veikiant apkrovoms iki 1000 kg RAPTOR reguliuojama atrama nepakeis savo aukščio, išliks stabili ir tvirta.  

Šios atramos naudojamos terasos karkasui iš aliuminio, WPC, medžio ar plieno įrengimui.

Išsirinkite sau tinkamiausias reguliuojamas atramas

Kaina: 2,15 Eur
..
1.78€
Be PVM:1.78€
Kaina: 2,43 Eur
..
2.01€
Be PVM:2.01€
Kaina: 2,57 Eur
..
2.12€
Be PVM:2.12€
Kaina: 2,79 Eur
..
2.31€
Be PVM:2.31€
Kaina: 3,01 Eur
..
2.49€
Be PVM:2.49€
Kaina: 3,69 Eur
..
2.79€
Be PVM:2.79€
Kaina: 3,69 Eur
..
3.05€
Be PVM:3.05€
Kaina: 4,25 Eur
..
3.51€
Be PVM:3.51€
Kaina: 6,31 Eur
..
5.21€
Be PVM:5.21€
Kaina: 8,37 Eur/vnt.
..
6.92€
Be PVM:6.92€
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)

Plastikinės atramos terasoms – Pjedestalai. 


Plastikinės atramos terasoms naudojamos pakeltų nuo pagrindo (ventiliuojamų) terasų įrengimui. Sužinosite plastikinių atramų panaudojimo galimybes ir principus, bei atramų pagrindinius skirtumus. Plastikinių atramų panaudojimas yra labai platus, todėl jos plačiai naudojamos įrengiant įvairių tipų medines, kompozito ar plytelių terasas. Plastikinės atramos skirstomos į grupes ir pogrupius.
 

Rinktis, reguliuojamas ar nereguliuojamas atramas, priklauso nuo individualios situacijos (terasos pagrindo, reikiamo aukščio ir reguliavimo poreikio), taigi atvejai kuomet puikiai tiks nereguliuojamos atramos:
1.    Terasos pagrindo paviršius yra lygus ir terasos rėmas planuojamas pakelti vienodu aukščiu nuo pagrindo, pvz. 15 mm. 
2.    Terasos pagrindas yra lygus ir norima pakelti 3-5 mm terasos rėmą nuo pagrindo dėl vandens pratekėjimo ar  trūkstamo aukščio.
3.    Siekiate įrengti minkštą ir tylią terasą. Naudokite sugeriančius žingsnių garsus ir amortizuojančias  gumines atramas (kilimėlius). 


Reguliuojamas atramas patogiau naudoti situacijose, kai pagrindas nėra lygus arba reikalinga formuoti terasos nuolydį, šio tipo atramos yra dantytos ir srieginės.

Vienas iš didžiasių, dantytų atramų, privalumų – apkrovų iki 1000 kg atlaikymas. Šios atramos nepakeičiamos, kuomet terasos įrengimui reikalingas stabilumas ir nepriekaištingas patikimumas.   

Srieginių atramų privalumas – patogus regulaivimas. Kokybiškos srieginės atramos skirtos naudojimui, kuomet apkrovos neviršija 400 kg į vieną atramą. 


Srieginės atramos gali  būti naudojamos tiek terasoms su karkasu (rėmu), tiek ir terasoms montuojamoms iš plytelių be terasos rėmo. Šios atramos universalios ir pakanka priderinti atramos “galvas” skirtas tvirtinti terasos karkasą

arba plyteles terasoms.

 Visas reguliuojamas atramas galima naudoti ant įvairių kietų paviršių ir pastatų stogų. Situacijose, kuomet nėra tvirto pagrindo galima jį paruošti naudojant skaldos ir smėlio mišinį, betono blokelius arba plyteles. Šio tipo atramas rekomenduojama derinti kartu su guminiais kilimėliais, kurie suteikia terasai minkštumo ir sugeria žingsnių garsus.