Meniu
Prekių krepšelis

NATURinFORM Terasinės lentos

Premium terasinės lentos NATURinFORM

 

Vokietijos kompanija NATURinFORM didžiuojasi galėdama mums pasiūlyti visiškai ekologiškus, tvarius ir kokybiškus WPC produktus.

Visos WPC lentos yra pilnai perdirbamos ir pagamintos Vokietijoje

 

 

Pagaminta Vokietijoje reiškia ne tik vietą, bet ir sertifikuotą kokybę, bei aukšiausios kokybės žaliavų naudojimą. Nuo gamybos pradžios iki WPC terasų įrengimo užtikrina, kad visa grandinė būtų ekologiška. 

Naudodama sertifikuotą medieną ir galėdama perdirbti visus savo atitarnavusius gaminius, NATURinFORM prisideda prie gamtos apsaugos.

 

 

Pasirinkite 

Gamintojas: NATURinFORM Vokietija Kaina: 71,57 Eur m2
Tai Vokietijos gamintojo NATUR inFORM, klasikinio dizaino medžio kompozito (WPC) terasinės lentos, kurių paviršius švelniai frezuotas.  Aukščiausia medžio kompozito terasinių lentų slidumo klasė (R13) užtikrina neslidų bei saugų vaikščiojimą esant net ir šlapiam paviršiui. Šios W..
59.15€
Be PVM:59.15€
Gamintojas: NATURinFORM Vokietija Kaina: 73,58 Eur m2
Tai Vokietijos gamintojo NATUR inFORM, klasikinio dizaino medžio kompozito terasinės lentos, kurių paviršius švelniai frezuotas.  R10 medžio kompozito terasinių lentų slidumo klasė užtikrina neslidų bei saugų vaikščiojimą esant net ir šlapiam paviršiui. Šios medžio..
60.81€
Be PVM:60.81€
Gamintojas: NATURinFORM Vokietija Kaina: 111,73 Eur m2
Patikimumas ir elegancija, tai Vokietijos gamintojo NATUR inFORM, šiuolaikinio dizaino medžio kompozito terasinės lentos, kurių abi pusės dekoruotos skirtingai ir galima montuoti bet kuria pusia.  Aukšta medžio kompozito terasinių lentų slidumo klasė užtikrina neslidų bei saugų vaikšč..
92.34€
Be PVM:92.34€
Gamintojas: NATURinFORM Vokietija Kaina: 123,23 EUR/m2
Tai Vokietijos gamintojo NATUR inFORM Premium terasinės lentos, kurios išsiskiria savo unikaliu grūdėtu paviršiumi. WPC terasinių lentų slidumo klasė (R12) užtikrina neslidų bei saugų vaikščiojimą net ant šlapio paviršiaus. Tvirtumo ir natūralios medienos vaizdo derinys, kuris puikiai tink..
101.84€
Be PVM:101.84€
Gamintojas: NATURinFORM Vokietija Kaina: 134,48 Eur m2
Vokietijos gamintojo NATUR inFORM medžio kompozito terasinės lentos EXCLUSIVE, tai elegancijos įsikūnijimas. Lentos paviršius lygus ir švelnus. Trys pilkos spalvos suteikia medžio kompozito terasinėms lentoms natūralaus akmens išvaizdą, o 162 mm plotis labiau paryškins jūsų terasos iš..
111.14€
Be PVM:111.14€
Gamintojas: NATURinFORM Vokietija Kaina: 145,34 Eur m2
Tai Vokietijos gamintojo NATUR inFORM medžio kompozito lentos pagamintos siekiant išpildyti modernaus, tačiau kartu ir subtilaus, neatkreipiančio dėmesio stiliaus mylėtojų poreikius. Nuo šiol galite sukurti savo mėgstamą stilių ne tik namo viduje, tačiau ir terasoje. Šios medžio kompozito terasinės ..
120.45€
Be PVM:120.45€
Gamintojas: NATURinFORM Vokietija Kaina: 152,30 EUR/m2
Vokietijos gamintojo NATUR inFORM medžio kompozito (WPC) terasinės lentos RESISTANT gaminamos naudojant naują technologiją, kurios dėka paviršius padengiamas polimerais. Šis WPC terasinių lentų paviršius yra struktūrizuotas ir šukuotas, todėl visiškai neslidus. Dėka naujos technologijos terasin..
125.87€
Be PVM:125.87€
Gamintojas: NATURinFORM Vokietija Kaina: 255,88 Eur m2
Vokietijos gamintojo NATUR inFORM medžio kompozito terasinės lentos STRONG, pasižymi išskirtiniu tvirtumu ir stabilumu. Šios medžio kompozito terasinės lentos neturi šoninių išpjovų plieniniams laikikliams, todėl montuojamos per lentos viršų. Jos gali būti naudojamos kaip prieplaukų, laiptų ar ..
211.47€
Be PVM:211.47€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)

Daugiau originalaus dizaino, Vokietijoje pagamintų lentų terasoms

Premium terasinės lentos NaturInForm yra gaminamos Vokietijoje jau daugiau nei 20 metų. 
WPC lentos gaminamos medžio rašto, švelniai banguotu, šukuotu ir rievėtu paviršiais. Skirtingi paviršiai, WPC lentoms, suteikia skirtingą išvaizdą ir kuria skirtingą, ne tik lauko terasos, bet ir viso kiemo stilių. WPC lentas galima rinktis iš standartinės spalvų paletės, kurią sudaro pilka ir ruda spalvos su skirtingais atspalviais:
1. Pilka (antracitas)
2. Pilka (bazalto)
3. Pilka (natūralaus akmens)
4. Pilka (grafito)
5. Pilka
6. Pilka (lava) 
7. Ruda (gintaro)
8. Tamsi ruda
9. Ruda (riešuto)
10. Ruda (ąžuolo)

Premium terasinės lentos gaminamos skirtingų ilgių ir pločių, kad maksimaliai atititkti klientų poreikius. Esant poreikiui galima užsakyti ir nestandartinių ilgių WPC lentas.

Sertifikuotų WPC lentų gamybos metu užtikrinamas tvarus gamybos procesas ir “žaliosios” energijos vartojimas. 

Skaityti daugiau apie wpc terasines lentas.