Meniu
Prekių krepšelis

FIBERON Terasinės lentos

FIBERON Kompozito terasinės lentos

Kompozito terasinės lentos FIBERON – tai Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) gamintojo terasinės lentos su garantija iki 40 metų privačiam sektoriui ir 10 m. komercinės paskirties objektams.

Tai vieno iš didžiausių ir kokybiškiausių gamintojų pasaulyje kompozito terasinės lentos, kurios plačiai žinomos ne tik JAV, bet ir Europoje. Šios terasinės lentos išsiskiria unikalia gamybos technologija, kuri užtikrina atsparumą UV spinduliams, ilgą spalvos išlaikymą ir struktūros vientisumą. 

Džiaukis kiekvienu savo savaitgaliu

Medžio kompozito terasinės lentos Fiberon sukurtos ne tam, kad vargtumėte savo lauko terasoje, jos skirtos džiaugtis puikiu oru ir susitikimu su draugais ar tiesiog puikiu laiku savo šeimo rate. Kompozito lentos nesipašinuoja ir neblunka, taigi paviršiaus spalva ir paviršiaus struktūra, kurią pasirinksite šiandien išliks šimtams ateinančių savaitgalių. Natūralios medienos terasa tiesiog negali prilygti.  

 

 

FIBERON – tai kompozito produktų gamintojas, gamybą vykdantis Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV), o savo produkciją eksportuojantis visame pasaulyje. 

Gamintojas: FIBERON JAV Kaina: 134,0 Eur/m2
Jungtinių Amerikos Valstijų gamintojo FIBERON kompozito terasinės lentos Good Life turi privalumus, kurių negali pasiūlyti kiti gamintojai. Grūdėtas medžio kompozito terasinių lentų paviršius, dekoruotas natūralaus medžio raštu užtikrina, kad net ir šlapias paviršius bu..
104.96€
Be PVM:104.96€
Gamintojas: FIBERON JAV Kaina: 157,98 EUR / m2
Mėgaukitės ir atsipalaiduokite savo asmeninėje erdvėje ant Fiberon® Sanctuary terasos grindų. Gražus ir lengvai prižiūrimas „Sanctuary“ paviršius pasižymi ryškiomis, spalvomis su naujovišku „PermaTech®“ apvalkalo sluoksniu, kuris užtikrina puikų atsparumą dėmėms ir išblukimui. Lentų paviršius d..
148.00€
Be PVM:148.00€
Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)

Norite įsirengti Europietiško stiliaus tarasą, jos įrengimui rekomenduojame rinktis WPC terasines lentas pagamintas Vokietijoje. 

Kaip išsirinkti medžio kompozito terasines lentas?

Kompozito terasinės lentos gali būti skirstomos pagal:
⦁    Paskirtį (privačiam ir viešam sektoriui)
Medžio kompozito lentos privačiam sektoriui – tai tuščiavidurės arba pilnavidurės terasinės lentos. Privačiam sektoriui skirtoms kompozito terasinėms lentos keliami žemesni kokybės, atsparumo dėvėjimui ir tvirtumui reikalavimai. Šios kompozito lentos paprastai būna pigesnės dėl paprastesnio ir pigesnio gamybos proceso bei mažesnių medžiagų sąnaudų. Aukščiausios kokybės kompozito terasinėms lentoms gamintojai suteikia garantiją iki 50 m. 
Viešajam sektoriui naudojamos tik pilno profilio medžio kompozito terasinės lentos. Šios terasinės lentos atitinka aukštus kokybės, atsparumo dėvėjimui ir patvarumo reikalavimus. Paprastai priskiriamos Premium terasinių lentų klasei, todėl gaminamos su daug skirtingų paviršiaus raštų ir plačia spalvų gama. 

⦁    Klasę (Ekonominė ir Premium)
Ekonominės klasės kompozito terasinės lentos - tai dažnai tuščio profilio terasinės lentos, tačiau kartais šiai klasei priskiriamos ir pilno profilio terasinės lentos. Ekonominei klasei būdingi požymiai:
1.    Tuščiaviduris profilis
2.    Mažesnė kaina
3.    Mažas spalvų pasirinkimas
4.    Paprasti, klasikiniai kompozito lentų paviršiaus raštai
5.    Trumpesnis garantinis laikotarpis, paprastai iki 10 arba 15 metų. 
Tuščiavidurės kompozito terasinės lentos gali būti montuojamos tik su 2 %  nuolydžiu, todėl dažnu atveju nėra galimybės sumontuoti sudėtingų formų terasų ir tenka apsiriboti paprastomis ir primityviomis lauko terasų formomis. Šių kompozito lentų sistemos ne visada turi visas, montavimui reikalingas sudedamąsias dalis, šonų apdailai naudojamos tos pačios kompozito lentos kaip ir terasos grindims. Tušti kompozito lentų galai užkemšami dangteliais, terasos kampai apdailinami aliuminio arba plastiko kampais.  
Premium klasės kompozito terasinės lentos – tai aukštos kokybės kompozito terasines lentos, kurios skirtos privačiam sektoriui ir verslo projektams. Premium klasės kompozito terasinėms lentoms būdinga:
1.    Pilno profilio kompozito lentos
2.    Galima montuoti su mažesniu nuolydžiu arba be jokio nuolydžio
3.    Kaina aukštesnė už vidutinę
4.    Sudėtingai išgaunami, įvairūs paviršių raštai
5.    Plati spalvų paletė
6.    Kompozito lentų vaizdas maksimaliai primena natūralios medienos išvaizdą.
Premium klasės kompozito lentas galima montuoti su mažesniu nuolydžiu arba be jokio nuolydžio. Šių terasų sistemos komplektuojamos su lanksčiomis lentomis, kurių pagalba galima suformuoti įvairiausias formas, šios lentos mažiau „bijo“ drėgmės/vandens, todėl galima montuoti šalia baseinų ir ant lieptų. Premium klasės medžio kompozito terasinės lentos gaminamos siekiant išpildyti net ir įnoringiausius klientų poreikius.     
⦁    Sudėtį ir gamybos technologiją (WPC, PVC, natūralių polimerų)
WPC (Wood Plastic Composite) – tai medienos ir polietileno arba polipropileno mišinio terasinės lentos. Dės skirtingo medžiagų santykio, medžiagų kokybės ir technologinių sprendimų gali būti pagaminama skirtingų kainų ir kokybės produkcija. 
PVC (Polyvinyl Chloride) – tai trečia pagal panaudojimą plastiko rūšis, kuri pasižymi aukštesne kaina už kitus plastikus. Pagrindinis skirtumas tarp WPC ir PVC yra tas, kad PVC terasinės lentos gaminamos be medienos. 
 Natūralių polimerų su akmens dulkėmis – tai nauja kompozitinių lentų technologija, kurios gamyboje nėra naudojama mediena. Šios terasinės lentos pagamintos naudojant poliuretano dervą, kuri sustiprinta natūralaus akmens dulkėmis ir stiklo pluošto medžiaga. 
⦁    Pilno arba tuščio profilio
Pilno profilio kompozito terasinės lentos turi geresnes fizikines savybes, dažniausiai priskiriamos Premium klasei ir skirtos naudoti sudėtingesniuose projektuose, kuriems keliami aukštesni patvarumo, ilgaamžiškumo ir dizaino reikalavimai. 
Tuščio profilio kompozito lentų gamybai sunaudojama mažiau žaliavų. Šios lentos gali būti skirtingo, net iki 28 mm storio ir turėti skirtingą skaičių tvirtumo briaunų. Šios lentos tvirtumas priklauso nuo viršutinio ir apatinio sluoksnio storio, tvirtumo briaunų, lentos storio ir aišku medžiagų kokybės. 
⦁    Vientiso profilio arba uždengtos apsauginiu apvalkalu
Tai dvi panašios, tačiau ir šiek tiek skirtingos kompozito lentų gamybos technologijos. Pagrindinis skirtumas tarp šių lentų yra tas, kad vientiso profilio kompozito lentos yra gaminamos iš vienodo mišinio medžiagų ir paviršiaus raštas formuojamas tiesiog lentoje. Tuo tarpu uždengtos apsauginiu apvalkalu lentos turi pagrindinę lentos šerdį, kuri užtikrina kompozito lentos tvirtumą ir vientisumą, o apsauginis apvalkalas apsaugo lentos vidinę dalį ir ant jo formuojamas kompozito terasinės lentos paviršiaus raštas. Ši apvilkimo technologija populiari tarp JAV kompozito lentų gamintojų.
Kokias terasine lentas pasirinkti jūsų projektui, spręskite patys, tačiau visada rekomenduojame pasitarti su kompetentingais specialistais, kurie žino ne tik lentų sudėtį ir gerąsias ar blogąsias jų savybes, tačiau gali patarti kurias kompozito lentas geriausiai naudoti būtent jūsų pasirinktame lauko terasos projekte. 
Pagrindiniai akcentai:
Niekada nenaudokite tuščio profilio kompozito terasinių lentų, jeigu nėra galimybės formuoti 2 % nuolydžio ir planuodami komercinės paskirties terasos įrengimą.

Plačiau apie wpc terasinių lentų savybes skaitykite mūsų svetainės puslapyje WPC terasinės lentos